Аз лИ не сЪм У реД ......

  • 2 469
  • 51
  •   1
Отговори
  • Мнения: 7 430
Чудех се дали да пусна такава тема, но все пак малко да ми олекне....като няма НИКОЙ с кого да споделя... а и да плача дето вика една позната "Файда Йок"

Няма да ви отегчавам - накратко
Днес пристигна един колет - изненада от мояТа ВиртуАлна приятелка magi99  Hug скоро получих картичка от мама Б от Финландия  Hug както и от бари от Испания  Hug с 4-ри листна детелинка - все хора, които не познавам лично (а колко ЛС получих, от хора, които въобще не познавам и не знам даже като ник  Hug пак тук във форума) .. по случай раждането на Михаил.

....а аз чакам от родителите на Миро... Sad

Взех колета днес и отидох в парка...разплаках се - мислех си, толкова ли много искам от тях???
И двамата ряботят и знам, че са скъпи колетите до тук и ако не им се дават пари за транспорт - винаги могат по някого да пратят нещиЧко...ама не...а моята майка мОЖе..
МирОТо ми звънна и аз подсмърчайки му казах какво ме тревожи...той каза да не се впрягам за такива неща...И КраЙ!Въпроса е приклЮчен...той ги знае какви са..

Не са пратили на малкото даже както се казва "един бонбон"...Е, на големия има - нали е кръстен на свекъра - пратиха му един колет.Благодаря за което...

Кажете ми - аз ли много изисквам от тях и защо след като ги знам какви са, пак ми е болно и мъчно Cry Cry Cry

Ето, оплаках си се... Tired
Благодаря Ви за вниманието, което ми отделиХте  bouquet

....как ми се иска да си свиркам  Whistling и да не обръщам внимание...

# 1
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
Много си си наред, мила!

такива сме ние жените, обръщаме внимание на детайлите... Имаме си изградени представи за нещата и ако не се развият така, сме разочаровани.....

Аз също плача, когато очаквам цвете от любимия, ЗАЩОТО ИМАМ ПОВОД/Рожден ден/, а  НЕ ГО ПОЛУЧАВАМ......

Дано ти е олекнало като си си поплакала, а що се отнася за родителите, съмнява ме да се  променят на тези години, а и както каза ти, сама си ги знаеш!


П.С. ... и да знаеш много ми липсва бремениия ти корем, горе вляво..можеш да си го сложиш след време  Wink

# 2
  • Мнения: 1 465
Дидке, да не би да са пратили, а да не е пристигнал? Thinking
Хайде не плачи spoko, може пък да пратят.
Ако не сте в обтегнати отношения може и да пратят. На някои хора им трябва повечко време, докато се организират. Crossing Arms

# 3
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Ами свиркай си.
След като той е приел за даденост това отношение, приеми го и ти.
Има такива хора. Те не омекват като остаряват, напротив - втвърдяват си черупката.
Гледай си  мъжете и наистина си свиркай. Wink

# 4
  • Мнения: 7 914
Дидке,
 нали знаеш, че роднините идват"подарък", а приятелите си ги избираме!

Сигурно много те боли...ама поне вече ще си имаш едно наум за тях! Hug

В крайна сметка най- важното е, че има прекрасно семейство и много хора , които те обичкат теб и малките красавци- ти си ги знаеш нали?  love001



# 5
  • Мнения: 515
Не си у ред момиче да плачеш, да се кахъриш за такива работи и да си го слагаш на сърце.

# 6
  • Мнения: 5 183


В крайна сметка най- важното е, че има прекрасно семейство и много хора , които те обичкат теб и малките красавци- ти си ги знаеш нали?  love001



 Peace  bouquet
A кой знае, не се настройвай предварително. Може скоро да дойде нещо и от тях. Ако ли пък не - много им здраве! Гушкай тримата принца и си свиркай!  Heart Eyes Hug  bouquet

# 7
  • Мнения: 7 430
...A кой знае, не се настройвай предварително. Може скоро да дойде нещо и от тях.

Едва ли Crossing Arms...от както се е родил ВикО - все питат МИРО - имате ли нужда от нещо - и той казва "Не" и това е...Аз и на майка ми казвам - "не", но изпраща жената...

Ей, защо сме такива реВли бе... Cry
Сега ако можех да се напия или изпуша една цигара....

# 8
  • Мнения: 2 427
Дидке,наистина Над е права...има толкова други важни неста в живота,имаш такива сладки дечица,какво значение има че бабата и дядото са хайде да не казвам какви и не са се сетили да пуснат подарък.Важното е да са ти живи и здрави пък на другото тегли една майна.Хора всякакви...
Четито ти рожденник, да е жив и здрав!Пък твоята майчина любов е най-големият дар за него.  bouquet Hug

# 9
  • Мнения: 7 914




Айде едно виртуално от мен...

# 10
  • Мнения: 2 907
редактирано от мен

Последна редакция: чт, 13 юли 2006, 08:40 от mystic

# 11
  • Мнения: 4 629
Мъчно ти е, защото се надяваш да се променят. Незнам дали това е възможно, но е хубаво да има за какво да се надява човек.
Надявам се бързо да ти поолекне   bouquet

# 12
  • Мнения: 1 393
Дидка,
Много по-важно е, че с мъжа ти се разбираш, а родителите му- и без това са далече- хич да не ти пука.
Имаш си твоето семейство, обичай си го, другото са бели кахъри.

 Hug

# 13
  • Мнения: 2 959
...аз ли много изисквам от тях и защо след като ги знам какви са, пак ми е болно и мъчно....как ми се иска да си свиркам ...и да не обръщам внимание...
Дидка, напълно си наред, мила! Просто си по- чувствителна и Ти прави впечатление липсата на внимание от страна на хора, които би трябвало да са Ти близки. Не искаш много от тях, Ти искаш просто малко внимание и еднакво отн-е към децата си, това е всичко! Но за някой хора тез изисквания не важат! Така че следвай примера и съвета на любимият до себе си- Миро, гушни Викича и Миката; обади се на систъра и мама и им кажи колко ги обичаш и ти липсват и наистина приключи въпроса.  Hug Има хора за които не си заслужава да хабиш емоцийте си!  Peace

# 14
  • Мнения: 818
Дидка да нямаш след родилна депресия???Горе главата важното е че ти и мъжат ти мислите за децата всичко останало е назаден план.  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт