ТИКВЕНИ СЕМКИ?КАК...

  • 7 593
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 323
Как се пекат тиквени семки? Има ли чалъм за да не се слепват?...

# 1
  • Мнения: 3 379
Не съм сигурна, но мисля, че майка ми ги мокри и соли, за да не се слепват. Аз ен съм пекла. Също ги бърка често често.

# 2
  • Мнения: 2 323
мерси, нали са полезни за бременни... Grinning и реших да не хвърлям този път!

# 3
  • Шумен
  • Мнения: 1 348
Аз ги посолявам и ги мятам в микровълновата на най-високата степен. Разбърквам 2-3 пъти и това е. Малко се слепват,ама като се опекат и като ги разбъркаш всичко си идва на мястото Wink

# 4
  • Мнения: 2 323
Цитат на: anomalia
Аз ги посолявам и ги мятам в микровълновата на най-високата степен. Разбърквам 2-3 пъти и това е. Малко се слепват,ама като се опекат и като ги разбъркаш всичко си идва на мястото Wink

moiata e 800W - kolko vreme?

# 5
  • Мнения: 429
И аз ги пека в микровълновата .
Измивам ги добре , посолявам ги и ги пека на 800 W първо 3 минути , после разбърквам добре , пак 3 минути , следва разбъркване и после 1 минута най-много още .На вкус ще определите точно колко , зависи от дебилината на коричките на семките и от количеството .

# 6
  • Мнения: 2 323
много благодаря! Simple Smile

# 7
  • Шумен
  • Мнения: 1 348
Цитат на: NaNa
И аз ги пека в микровълновата .
Измивам ги добре , посолявам ги и ги пека на 800 W първо 3 минути , после разбърквам добре , пак 3 минути , следва разбъркване и после 1 минута най-много още .На вкус ще определите точно колко , зависи от дебилината на коричките на семките и от количеството .

Абсолютно същото правя и аз. Последното въртене вече е с надничане през прозорчето и пробване, че да не ги изпусна. Успех!

Общи условия

Активация на акаунт