Може ли да използвам тампони?:)

  • 1 022
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 172
Здравейте на всички!Пак съм аз Simple Smile.Искам да ви попитам може ли да използвам тампони след кюретаж или  е твърде рано Thinking ?Раждането в 5 месец и кюретажа бяха преди 20 дена  Cry и кръвотечението почти го няма.Савсем почти.Но все пак може ли да пробвам с тампон вече или все още е рано.Аз не виждам да има някакъв проблем,но все пак да не би да стане някаква инфекция  book  .Още ли съм подадтлива или не?Моля ви,дайте ми съвет.   Praynig

# 1
  • Мнения: 2 258
Изчакай още малко според мен...

# 2
  • Мнения: X
И аз мисля, чее добре да поизчакаш.

# 3
  • в края на града
  • Мнения: 4 446
Изчакай, мила. И аз бях в същото положение преди 2 години. Преди бях свикнала само с тампони, но след това ползвах превръзки. Изчакай поне няколко месеца, ако все пак превръзките са ти неудобни, питай гинеколога си за тампоните.
Атибиотици пила ли си? Ако си ги спряла вече, пази се от инфекции или настинки, по-голяма е вероятността да си податлива...

# 4
  • Мнения: 2 172
Confused ами и аз така си мислех,но все пак исках да чуя и други мнения  Simple Smile

# 5
  • Мнения: 834
Моята гинеколожка открито отрича тампоните! Така че моят съвет е да не ги използваш , но ти сама си решаваш Grinning

# 6
  • Мнения: 479
Изчакай непременно!
Рискът от инфекции и при здрави е по-голям, а при претърпяли подобни манипулации-още повече. Хубаво е всичко отделено тутакси да се оттича. Ползвай по-тънки, памучни превръзки и ги сменяй по-4есто. Те по-малко дразнят и спарват.

# 7
  • Мнения: 5 468
Цитат на: oxyjenia
Изчакай непременно!
Рискът от инфекции и при здрави е по-голям, а при претърпяли подобни манипулации-още повече. Хубаво е всичко отделено тутакси да се оттича. Ползвай по-тънки, памучни превръзки и ги сменяй по-4есто. Те по-малко дразнят и спарват.


  202uu

Общи условия

Активация на акаунт