Може ли да ми помогнете с хомеопатия?

  • 1 501
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 138
Здравейте мами. Моята щерка днеска се събуди с температура 39,3. За сега не съм й дала нищо. Има и хрема. Хремата ни е от доста време(от около месец и половина). Абе по скоро от около половин година 78Казвам това защото наистина имаме проблем с тоя нос и по-скоро имаме периоди на отпушване отколкото на запушване на нослето. Пробвах какво ли не-мед в носа, стери мар изцеден лук, лайка и всичко това в комбинация с терор с помпата. няма отърване.  smile3514. Пробвах също Виброцил и едни капки за очи ,който в момента убийте ме не мога да се сетя как бяха , и в крайна сметка нищо. Сополите се променят , ту са по гъсти и зеленикакви ,ту са съвсем воднисти , абе променят се. Миналата седмица заведох Маги при една хомеопатка в Хасково. Не съм много на ясно, но май се оказва че не е класически хомеопатии а боаронски. Предписа Пулсатилла 15СН по пет гранули сутрин и Сулфур Йодатум 15СН по пет вечер- да ви кажа за десет дена не видях кой знае какъв ефект.
 Та както казах тази сутрин се събуди с температура и едни неприятни жълтеникаво-зеленикави сополи засъхнали по лицето й и е крива милата, отпусната и в момента спинка. погледнах й гърлото, не е зачервено поне не много, нали не съм многа на ти с болестите, преслушах й гърдичките до колкото можах и там няма нещо тревожно.
Молбата ми е да ми обясните какво мога ли да получа от някой тук помощ, като ми каже с какви препарати да се боря с тези сополи , а и сега с температурата, или трябва да търся класически хомеопатии някъде из Хасково, Също ако някоя мама е доволна от хомеопатии в Хасково да пише. В д.град не мога да намеря , а и за Хасково не съм чувала да има. 70 Какво да правя?

# 1
  • Мнения: 3 211
Първо, заведи детето си на джи-пито, тази температура е много висока, за да я оставиш така. Явно е някакво възпаление, може и да е от уши, след като се успокои  възпалението, вече можеш да потърсиш класически хомеопат и да почнеш да я лекуваш само с хомеопатия, а не алопатия+хомеопатия.
И Габи имаше такива упорити сополи около половин година, излекувахме ги с хомеопатия, но става много бавно, те са станали вече хронични и не могат от раз да се излекуват. Има форум хомеопатия към dir.bg, ако искаш потърси там координати на класически хомеопат в твоя град.

# 2
  • Мнения: 138
С класическа хомеопатия ли я лекува?
Как да позная добрия хомеопат?

# 3
  • Мнения: 1 655
Виж тук дали не са давани координати на класически хомеопати, близо до Хасково.
Във форума може да потърсиш Алекс 1, той е класически хомеопат. По нета не е възможно да се изпише лекарство, но поне може да ти даде някакви насоки...

# 4
  • Мнения: 3 211
С класическа хомеопатия ли я лекува?
Как да позная добрия хомеопат?

да, с класическа, като преди това бях сменила много антибиотици и алопатични лекари.
Не знам как можеш да познаеш добрия хомеопат, може би трябва някой да ти го препоръча. Има много изписано във форума за хомеопатията  и разликите между класически и "боаронов" хомеопат. Основната разлика накратко е, че класическите изписват 1 единствено хапче, понякога може да се редува с най-много две, също така не може джипито ти да е класически хомеопат, много се ядосвам някой като ми каже "ами тя и личната ми е хомеопат и изписва хомеопатични", карал някой един курс по хомеопатия и вече е хомеопат. И после как да вярват хората на хомеопатите.
А също, класическите хомеопати така се рекламират като класически.

# 5
  • Мнения: 138
Благодаря

Общи условия

Активация на акаунт