Нова частна детска кухня Junior menu

  • 15 815
  • 47
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5 255

Junior menu

От 8 месеца до 3 години.
Готвят във Втора градска болница.
Това като първоначално инфо, ще докладвам след понеделник  Wink

# 1
  • Мнения: 765
 Мисля да следя темата - ние ставаме на 8 м . след 2 седмици , ама сме в Лозенец , а не видях този квартал в списъка . А смисъла на частните кухни не е ли да доставят храната на адреси? Дано да има такава опция , аз само заради това облекчение бих се ориентирала към частна кухня.  Peace

# 2
  • Мнения: 5 255
Виж, за доставка не съм питала, но има телефони - можеш за позвъниш и да попиташ каквото те интересува  Wink

# 3
  • Мнения: 428
Моля ви дайте телефони!Спешно ми е  Hug










------------------
Пишете на кирилица!!

Последна редакция: чт, 13 юли 2006, 23:52 от Аурелия

# 4
  • Мнения: 428
Sorry!Намерих ги по горе! Ама то трябва да се гледа!Мноооого благодаря!Още утре се записваме










-------------------
Пишете на кирилица!!!

Последна редакция: чт, 13 юли 2006, 23:53 от Аурелия

# 5
  • Мнения: 270
някой разбра ли дали имат доставка по домовете? за зимата ще бъде доста удобно, особено за такива, които вече тотално са се отказали от ХЕР БЕБЕ? като мен

# 6
  • Мнения: 992
а чака ли се както при всички останали кухни за ред, или като се запишеш ако детето е на 8 месеца се почва веднага

# 7
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
Преди малко говорих с тях по телефона - не предлагат доставка по домовете. В момента са само 14 пунктовете за раздаване на храна, но очакват разширение.

# 8
  • Мнения: 765
 Да и аз говорих с тях , в Лозенец още няма пункт , а и не правят доставки по домовете , но е възможно това да се промени , така че аз смятам след месец пак да проверя докъде   са стигнали с разширението .

# 9
  • Мнения: 47 902
ми няма да е лошо да се разширят,защото в нашия квартал няма пункт,а няма и места в другата детска кухня

# 10
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
При въпроса за разширяването и новите пунктове госпожата беше много уклончива. Отговора "Очакваме разширяване" не ми говори нищо. Това може да стане и след години.

# 11
  • София
  • Мнения: 193
Чакам отзиви за храната!  Hug
Доколкото видях от сайта има и пункт който е доста близо до нас.

Ванина е записана на държавната кухня, но нали през август ще почиват.
А от "Хер бебе" съм безкрайно разочарована вече - почти три месеца им бяхме абонати и докато беше хладно времето нямаше проблеми, но през юни ми донесоха вкисната храна и веднага прекратих отношения. Ами как няма да се развали храната - доставчика тръгва в 9.30 на разнос и обикаля цяла София и при мен беше чак в 1 часа.  #Cussing out

Добре че точно ни излизаше реда за държавната..

# 12
  • Мнения: 2 529
На нас ни носят храната от една детска градина в Студентски град, като храната заедно с услугата по доставката е 10 лв. на седмица. Храната ни идва в 12 ч и е още топла (аз живея в Дианабад). За съжаление и нашата кухня почива през август и търся варианти. Моят район го няма в списъка на тази частна кухня, но ако се сещате за нещо друго  Thinking

# 13
  • София
  • Мнения: 2 298
........Това като първоначално инфо, ще докладвам след понеделник  Wink

Mam@, имаш ли вече отзив за новата кухня?

# 14
  • Мнения: 3 336
А каква е цената в държавната кухня в София? Ние сме записани, но чакаме ред, а и нали след 10-ти месец по принцип се започва newsm78 Значи имаме още 3 месеца.

Общи условия

Активация на акаунт