Он-лайн латино радио...

  • 2 261
  • 33
  •   1
Отговори
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 800
...искам да споделя с вас. Моля, ако линкът е пускан, кажете, да се самомодерирам.

Адрес въй-въй-въй.batanga.com

Яко се зарибявам по reggaeton напоследък. Има най-различни стилове, плейърът му е вграден, само трябва да изберете стила.

Приятно  Peace

# 1
  • Мнения: 2 212
Бу, под различни стилове, различни стилове латино ли значи? Щото гледам сега hip hop, pop, ballads и се чудя  newsm78

# 2
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 800
Бу, под различни стилове, различни стилове латино ли значи? Щото гледам сега hip hop, pop, ballads и се чудя  newsm78
Различни стилове от латино изпълнители. Примерно хип-хоп от испаноговорящи Simple Smile макар че не задължително на испански.

# 3
  • Мнения: 2 212
Аха, ясно...звучи и изглежда интересно, ще го пробвам задължително... и не на последно място както казва един преподавател в Уни - благодарЪ  Crazy  bouquet

# 4
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 186
Грасиас, Рижата! Много добро!

# 5
  • Мнения: 2 212
Пробвах наистина е много яко, особено с това, че директно си тръгва...само дано не се получват смущения заради това, че нета не ми е от най-бързия...

# 6
  • Мнения: 1 146
Muchas gracias, Бу  bouquet

Аз много обичам латино музиката и сега ще си слушам с кеф Grinning

# 7
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 800
Пробвах наистина е много яко, особено с това, че директно си тръгва...само дано не се получват смущения заради това, че нета не ми е от най-бързия...
Аз съм към Гигабит и ми върви добре, почти без прекъсвания.

# 8
  • Мнения: 2 212
Аз съм ЕК, но то зависи колко ти е самата връзка - мойта е 40-45 К, но това мисля, че е достатъчно де, защото сега от 10тина минути слушам Top Hits и няма проблеми...Чудна придобивка   bouquet

# 9
  • Мнения: 467
Супер, сега се потапямSimple Smile)да си намеря нещо за слушане.
Тук също има доста латино и все подобни радиа... www.live365.com

# 10
  • в гората
  • Мнения: 1 486
Muito obrigada! Gracias, слушам го вече цял следобед!!!  bouquet  bouquet  bouquet

# 11
  • Мнения: 3 405
И аз го слушам thumbsup

# 12
  • Мнения: 2 495
Бу, с туй "въй-въй-въй" направо утрепа рибата  в морето  smile3532

# 13
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Връхта на кубанерата е батанга.сом! Много доволън е!   bouquet

# 14
  • Мнения: 1 425
Пуснах си едно със салса и направо ми се разтрепера душата от КЕФ!!!
Бу ЗЛАТНА СИ, че го сподели с нас, като попаднеш на други подобни латино ритми, хвърляй насам   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт