Въпросче за хотелче?

  • 886
  • 6
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 10 825
Каним се да заведем дечко на море за първи път, та ако може да ни препоръчате хотел. Изискванията ни са да е на брега, със собствен плаж, да има детски басейн. Май ще е добре и да е ол инклузив newsm78 Без претенции сме за местоположение - северно или южно черноморие.

Мисля че е това. Ако се сетя нещо- ще допълвам Sunglasses

# 1
  • Мнения: 1 180
Ние си запазихме в "Албена бийч клуб" - всичките ти изисквания там са изпълнени, но малко с местата.... Друго - "Парадайз бийч" до "Елените".

# 2
  • Мнения: 1 937
tanya.d   - тъкмо си точех зъбите за твоите момци! Пък вие се отказахте от Рая Grinning

# 3
  • Мнения: 4 668
Ние сме резервирали от 28.08. в " Албена бийч клуб " и наистина смятам , че за почивка с дете там е много удачно ! Hug
Преди 3 дни обаче се върнахме от Созопол и съм безкрайно доволна от хотела в който бяхме , няма ол - инклузив , но мисля че в Созопол не е проблем да се храните , има хубави заведения на много прилични цени . Копирам си мнението от другата тема , където съм писала за този хотел  Laughing:

И ние бяхме в Созопол    !
Времето беше супер , плажовете са чисти , няма последици от бурята , няма никакви комари , заведенията като цяло са добри !
След доста перипетии и уговорки с разни измислени семейни хотелчета , защото много бързо решихме да тръгнем , намерих този страхотен хотел -
http://www.hotelselena-bg.com/
Созопол отдавна имаше нужда от нещо такова   
Страхотни условия , супер чист басейн за децата , детско легло при желание , SPA център . Има аниматори за децата - безплатно !!!
Хотелът е на плажа , има страхотна тераса с чадъри и шезлонги към басейна и много приятен открит ресторант до плажа !
Много добро обслужване , много чисто , абе щом аз със моите капризи съм доволна ...
Само ми беше мъчно , че не си взехме малкия , отидохме за 4 дни уж "ергенски" и умряхме на мъка ! Сега на следващото море ще си наваксам с бебчо ... Повече без детето не отивам никъде  !
Пътят от София до Созопол е отличен !

# 4
  • София
  • Мнения: 1 819
Ние ще бъдем в Рубин на Сейнт Елиас, Св. Константин и Елена. На брега, детски басейн, ол инклузив...

# 5
  • Мнения: 1 180
tanya.d   - тъкмо си точех зъбите за твоите момци! Пък вие се отказахте от Рая Grinning
Еее, ами просто не знаех, че има някаква заплювка! Що не свирна по-рано?

# 6
  • София
  • Мнения: 10 825
Благодаря ви за отговорите. Май ще се ориентираме към Парадайз бийч или Рубин. Дано да има все още места, че ние както се сещаме все в последния момент Crazy

Общи условия

Активация на акаунт