okosmjavaneto

  • 509
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 33
 Zdraveite, ot skoro preglezhdam foruma "Krasiva mama" i mi e mnogo interesno i polezno. Zatova, makar oshte da ne sam "mama", reshih da potarsja mnenieto vi po edin vapros, predstavljavasht za men goljam problem, za koito me e sram da popitam ochi v ochi kogoto i da bilo. A imenno: imam izvestno kolichestvo kosmi po areolite na gardite. Az razbira se gi maham, no dosta chesto se poluchavat ranichki /v stremezha mi da gi mahna na etap, kogato te sa po-skoro kato cherni tochki/ - a v takiva sluchai izbjagvam kontakti s prijatelja mi, dori i da imam ogromno zhelanie. Razbiram, che nai-verojatno tazi tema shte vi se stori tvarde neprijatna, no ako njakoi ot vas znae neshto po vaprosa - prichini, premahvane i t. n., shte sam bezkraino blagodarna da go spodeli s men. Predvaritelno blagodarja Simple Smile)

# 1
  • Мнения: 177
zдр.
аз бих те посъветвала, ако имаш възможност, да се подложиш на трайно обезкосмяване от рода на лазер или фотоепилация. а иначе не си мисли, че си единствена_ от моята козметичка Знам, че доста жени имат този проблем. но Щом при теб това влияе и на половия/личния ти живот, определено вземи мерки.
надявам се да съм помогнала поне малко

# 2
  • Мнения: 2 672
посъветвай се с дерматолог въобще как да процедираш. Трябва ли, не трябва ли. Може ли ,не може ли...предполагам, че той най-адекватно ще ти отговори. Peace

# 3
  • Варна
  • Мнения: 1 789
Това всъщност не е ли някакъв хормонален дисбаланс? Според мен това е една от възможните причини. И аз си имам няколко такива, но ги махам с пинсета като се покажат, също както и при веждите. Честно казано хич не ми пука от тях и досега никога не са ми пречели на отношенията...с гаджетата.  Grinning

# 4
  • Мнения: 5 475
Това всъщност не е ли някакъв хормонален дисбаланс? Според мен това е една от възможните причини. И аз си имам няколко такива, но ги махам с пинсета като се покажат, също както и при веждите. Честно казано хич не ми пука от тях и досега никога не са ми пречели на отношенията...с гаджетата.  Grinning

 Peace

Общи условия

Активация на акаунт