Препоръчайте ми противозачатъчни за регулиране на цикъла

  • 7 888
  • 22
  •   1
Отговори
  • Мнения: 100
Препоръчайте ми противозачатъчни за регулиране на цикъла.
От както родих и спрях да кърмя цикъла ми е мн. нередовен- преди ми идваше на 30-35дни а сега се случва и да закъснее с още 10-15 дни.Получава се все едно 1месец ми идва , а другия не.
Ходих на лекар- изследваха ми хормоните- всичко било наред- ще се нормализира -било от раждането.да ама вече ще стане година откакто родих- а имам цикъл от 8 месеца!!!
Предписаха ми с нежелание все пак противозачатъчни- Цилест- ама нещо ми се гади от тях и не искам да ги пия, дори ми се струва че съм понапълняла Embarassed
Предложете ми някои- от които сте доволни и нямат странични ефекти като гадене и пълнеене.Аз нямам проблеми - не съм алергична и пр.,така че не се притеснявам от това - знам че при всяка жена се изписва в зависимост от хормони и т.н. ама аз исках да ми дадат нещо- а те не ,та не...

# 1
  • София
  • Мнения: 9 826
Ох,и аз съм със същия проблем,дори при мен е много зле-цикъл веднъж на три месеца.Но само лекар може да ти назначи лечение-не е шега работа това.Аз сега ще почвам да пия Диане,лекарката ми го изписа.Но чакам да ми дойде цикъла...евентуално. Grinning

# 2
  • Русе
  • Мнения: 659
Преди години, не бях раждала още, пиех Диане за регулиране на цикъла, в продължение на 1 година.
След това по мое желание са ми изписвали Логeст, но не за рeгулиране, а за предпазване от забремeняване. Знам, че те са по-ниско хормонални, нo все пак лекар трябва да си каже мнението. Върви на някой по-сериозен доктор.
От Диане-то напълнях, а от Логест-а не

Последна редакция: чт, 13 юли 2006, 15:56 от violet

# 3
  • Мнения: 4 621
Пробвай Ясмин Peace

# 4
  • Мнения: 3 334
и аз ти препоръчвам първо консултация с лекар,а иначе аз самата съм доволна от Логест и Ясмин Peace

# 5
  • Мнения: 2 978

И аз съм за Ясмин..........но преди това лекар Peace

# 6
# 7
  • Мнения: 1 272
Посети по-благонадежден лекар, не е препоръчително да си изписваш сама лекарства, особено хормонални

# 8
  • Мнения: 1 040
Хм ThinkingАз преди раждането 3 години пиех Цилест и ми действаха отлично - не ми се е гадило, нито ми е повлияло на теглото. Може би на теб не ти понасят добре - най-добре отиди пак на лекар и поискай да ти предпишат други противозачатъчни - все пак с това шега не бива. Успех Peace

# 9
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Противозачатъчните се предпиват от гинеколог СЛЕД кръвни изследвания!!!!
Ако не ти понасят, помоли да ти ги сменят, но недей сама....

# 10
  • Мнения: 566
аз съм пила Цилест и нямах никакви проблеми с него. иначе една приятелка пиеше Жанин или нещо такова. ама най-добре доктор да ти ги изпише

# 11
  • София
  • Мнения: 3 390
Преди години пиех Диане и, въпреки че много жени се оплакват, на мен ми действаше доста добре.

# 12
  • София
  • Мнения: 3 249
Аз пък смятам, че трябва да се консултираш с друг лекар! След като са ти изследвали хормоните, занеси се с документите при друг специалист. Обясни му положението и го помоли да ти смени лекарството с друго подходящо. Нали не смяташ, че можеш със съвети по форума сама да си решиш хормонален проблем или дисбаланс, след като първият лекар не е успял!?! Shocked  Naughty Освен това цикълът ти може да бъде регулиран и с друг тип хормонални препарати, които не са задължително противозачатъчни. Това може да реши само лекар.

Успех!

# 13
  • София
  • Мнения: 679
При мен регулираха цикъла за 6 месеца с Диане, но ми ги изписа гинеколожката ми. Нямах никакви проблеми с тях даже не успях да кача и килограмче, а при мен тогава беше желателно.

# 14
  • Мнения: 216
След кръвни изследвания ми изписаха ДИАНЕ 35,много добре ми действаха и нямах никакви проблеми,идва6е ми то4но на 28 ден,пих ги 9 месеца и след това забременях много бързо,а преди това 1 година опитвахме.Консултирай се с лекар.Успех!

Общи условия

Активация на акаунт