Фетална морфология - МЦ Фемина?

  • 265 111
  • 744
  •   1
Отговори
  • Мнения: 182
Здравейте, сега се връщам от прегледа си в Шейново и лекарят там ми каза другия месец, около 20-21 седмица, да отида на 3D скан за фетална морфология в МЦ Фемина. Вие правили ли сте такова нещо? И имате ми някой лекар там да препоръчате? Много благодаря на всички.

# 1
  • Мнения: 140
Аз ходя при доктор Марков и съм много доволна.Страшно е внимателен и никога не претупва прегледа,продължава минимум 30мин.Преглежда само в понеделник от 14.00 часа.Съветвам те още от сега да си запишеш час,защото са заети за месец напред.

# 2
  • София
  • Мнения: 2 437
Аз също ходих при д-р Марков и подобно на другите момичета съм много доволна от него. Ако искаш пиши ми на лични мога да ти дам и GSM му, защото доколкото знам освен във Фемина гледа и в някакъв друг център.

# 3
  • Мнения: 182
Момичета, д-р Марков все още ли работи в МЦ Фемина. Влязох в сайта ми, но там са упоменати само следните специалисти:
д-р Румен Димитров, д.м., управител на центъра
доц. д-р Николай Доганов д.м.
д-р В. Димитрова д.м.
д-р Ж. Карагьозова д.м.
д-р Л. Спасов д.м.
д-р С. Врагалева

# 4
  • Мнения: 136
Здравейте, аз също съм ходила на фетална морфология в МЦ Фемина, но при д-р Димитрова и съм доволна. Прегледа беше доста обстоен, около половин час, направи ни запис на видеокасета и на флаш ми качи снимки.  За нея си бях записала час около месец по-рано, но май за повечето доктори там е така. Успех!

# 5
  • Мнения: 140
Да там работи тел му е 0899130550

# 6
  • Мнения: 98
Аз съм ходила при д-р. ДИМИТРОВА  във " ФЕМИНА" и съм доволна и от държанието и ,и от прегледа.   Heart Eyes

# 7
  • Мнения: 667
Д-р Марков преглежда в четвъртък и на ул.Иричек 17, тел. за записване 954 73 40.
Д-р Димитрова от Фемина ме прегледа в 11 г.с. - доволна съм  много - прегледът беше обстоен и продължителен.
За нея трябва да си вземеш час 1 месец предварително.

# 8
  • Мнения: 2 332
Аз съм ходила при д-р. ДИМИТРОВА  във " ФЕМИНА" и съм доволна и от държанието и ,и от прегледа.   Heart Eyes

И аз бях при нея в 18г.с. Доволна съм, внимателна е и прегледа е подробен. Има една подробност - след прегледа при нея ще е добре да минеш и на фетална ехография - пак там може, д-р Спасов е специалист в тази област.

А ако ти е по-удобно можеш да си запишеш час при д-р Томова - доколкото знам и тя е специалист-кардиолог, но гледа не само сърцето, а и всички останали системи на бебето - тя работи в МЦ "Св. София" - до ГУСВ.

# 9
  • Sofia
  • Мнения: 907
За феталната морфология - категорично д-р Вили Димитрова!  Peace

# 10
  • Мнения: 124
Късно, виждам въпроса, но дано си се записала вече при д-р Марков. Страхотен специалист е!В понеделник съм при него/30 г.с./, а си записах час още миналия месец. Важно е той да гледа плода в 12-13 г.с, 20-22 г.с и 30 г.с. Каза пола на бебето още в 12 г.с и гледа всеки сантиметър от плода. Не си щади силите даже и след дежурства и е много приятен и спокоен мъж.Гласувам за него с две ръце!Прегледа ще ти струва 30 или 40 лв.

# 11
  • София
  • Мнения: 6 767
Добре де, как така само в понеделник? Моят час е за 4.08 във фемина, при Марков, ама се пада петък? newsm78

# 12
  • Мнения: 9
Здравейте,

След всички хубави неща, които прочетох за д-р Димитрова от МЦ "Фемина" във форумите преди да отида на преглед фетална морфология със записан от преди месец и половина час, останах определено разочарована. За съжаление. Прегледът съвсем не продължи 30 или 40 минути, както са споделяли момичетата преди мен, а по-малко и от 10 мин  Sad. В последствие разбрах, че ме е гледала на 2Д режима на ехографския си апарат (това си е мое несъобразяване и грешка, че не разбрах и не поисках да ме види с 3Д). Очаквах и по-подробни разяснения от това, което получих.
Просто исках да споделя разочарованието си. Не знам на какво да отдам този кратък и незадоволителен за мен преглед.

# 13
  • Мнения: 3 116
Затова отидох при д-р Марков, а не при д-р Димитрова  newsm78

По принцип 3D е за кеф на родителите, работата се върши на 2D ехограф (просто при 3D ехографите, 2D ехографа е много качествен).

# 14
  • София
  • Мнения: 58
И аз реших да ходя при него. Колко време преди това да си запиша час, а също и някакви координати, ако може. Да се обадя на телефона на Фемина и да кажа, че искам час при него или трябва лично с него да говоря?

Общи условия

Активация на акаунт