пералня на изплащане

  • 2 970
  • 9
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 4 119
Искам да попитам дали сте срещали фирми, които продават рециклирани перални или с транспортни дефекти, но на изплащане. Пералнята ми изгоря и искам да потърся пералня и сушилня на някаква по-ниска цена - до 400-500 лева, но и да е на изплащане.

# 1
  • София
  • Мнения: 2 181
Има една фирма от която ние си купуваме бяла техника с транспортни дефекти.Продават испанските марки Фагор и едеса.Работят с Ти Би Ай Кредит със сигурност.Може и към други да има,но не ги знам.Ние имаме съдомиялна и хладилник с фризер от там и съм много доволна.
Единия магазин е на ул.Хан Кубрат 7 ,другия е на Ломско шосе в Надежда.Ако те интересува ще ти дам и точен адрес и телефони.

# 2
  • София
  • Мнения: 4 119
Моля те - дай ми ги. Тъкмо сме удобрени от TBI.

# 3
  • София
  • Мнения: 2 181
8369679 i 8369782.Мисля че това са телефоните на магазина на Хан Кубрат.Това само имам от гаранционната карта.Питай ги за адреса на другия магазин,защото ми се върти че е Ломско шосе 108,но не съм много сигурна,а няма от къде да го видя.Но в него като отидеш питаш за склада,да ти го обяснят,че се пада зад магазина,но се минава в уличките.Там има най-голям избор на модели.Имат си и транспорт,който се плаща де и гаранция.

# 4
  • София
  • Мнения: 4 119
Много благодаря Simple Smile Още утре ще се обадя.

Ето данните им в интернет:
Сорти - ВС ЕООД
жк Надежда, ул.Хан Кубрат 7   
бул.Ломско шосе 108
8361195, 8369679,  8368746

# 5
  • София
  • Мнения: 2 181
Значи съм познала Laughing Wink
Успех в покупката!!!
Дано съм помогнала.

# 6
  • Мнения: 5 140
Ако се купуват кеш колко горе долу парички са?

# 7
  • Мнения: 2 584
Моля те - дай ми ги. Тъкмо сме удобрени от TBI.
какво се иска за да те удобрят от TBI, аз като търсих на изплащане само от джет можех да си взема

# 8
  • София
  • Мнения: 4 119
Мисля, че постоянен трудов договор. Нашите взеха няколко неща чрез TBI и имат клубна карта. Затова мисля да вземат пералнята те - че с това майчинство не знам дали ще ме удобрят.

# 9
  • Мнения: 2 584
благодаря, аз исках кредитна карта да си взема но трябва да те осигуряват на 300лв.

Общи условия

Активация на акаунт