До Турция с кола?

  • 6 268
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 951
Другата седмица искаме да отидем до Истанбул с колата.Чух,че на Турската граница не пускали коли с газови уредби  Thinking Знаете ли подобно нещо? Защото нашата кола има газ и ако е така..........ще ни се развали екскурзията,а сме си платили вече зелена карта за колата  Confused

# 1
  • София
  • Мнения: 6 772
Дикси,най-добре питай в посолството http://www.mfa.government.bg/index.php?tid=44&item_id=306. Дано не е така както казваш и да си направите хубава екскурзия  Peace

# 2
  • Мнения: 1 951
Благодаря за линка, Elix   bouquet Не се бях сетила там да попитам, но междувременно се оказа,че наистина е така и сега ще трябва да я демонтираме  #2gunfire  #2gunfire  #2gunfire Не е ли тъпо?И не мога да си обясня защо?Никой не ти казва  #Cussing out

# 3
  • София
  • Мнения: 6 772
Ех,жалко че така ви усложняват живота...ами и според мен няма никаква логика  newsm78 Няма скоро да ги приемат в ЕС заради подобни глупави изисквания/и не само/ Как може в цяла Европа да може,а пък в Турция да не може  Thinking? С малкия ли ще ходите?Да пуснеш снимки след това  Wink

# 4
  • на село
  • Мнения: 3 841
Сега попитах мъжа ми / работи на Кап.Андреево/, никъде няма черно на бяло, че не се допускат коли с газови уредби, турците малко действали по симпатии, но най -често колите, които не допускат са на така наречените "трафиканти" / българи, които ходят да си правят далаверите в Турция - продават гориво и т.н. - влизат и излизат за 1 ден/.
Предполага, че вас ще ви пуснат щом сте за екскурзия и не сте съмнителни  Simple Smile.
Стискам палци наистина да е така и да си прекарате чудесно  Hug!

# 5
  • Мнения: 2 839
Няма да е баш на симпатия тая работа, щом в посолството са и казали, че не може.
С газ, без газ, пожелавам страхотно изкарване!   bouquet

# 6
  • на село
  • Мнения: 3 841
Няма да е баш на симпатия тая работа, щом в посолството са и казали, че не може.
С газ, без газ, пожелавам страхотно изкарване!   bouquet

Тя не е казала, че е питала в посолството или аз така го разбирам!

А аз на мъжа си имам вяра, все пак е всеки ден там и доста коли с АГУ минават, не си ги демонтират хората със сигурност.

Последна редакция: пт, 14 юли 2006, 16:50 от НелиСА

# 7
  • Мнения: 1 951
Не,не съм питала в посолството.Познат,който често пътува вчера ни каза,че е така.А нашата "екскурзия" е само за събота и неделя и те точно това ще си помислят,както казва нелиСА,че сме трафиканти  #2gunfire  #2gunfire  #2gunfire А отиваме, защото тази неделя ходихме на сватба на наш причтел в Букурещ и си платихме зелена карта за колата - 150 лв. за две седмици (за по-малко време не може  Twisted Evil ), и сега решихме да се възползваме от тази застраховка и да ч оползотворим максимално.Ноооо те няма да ни развалят настроението,само ще си бръкнем повече в джоба,че на газ щеше да ни е по-евтино  Sick

# 8
  • Мнения: 1 030
Няма такова нещо! Миналата година мой познат ходи с колата си / с газово/. Проблем е имал не на границата, а на магистралата, когато се оказало, че не е минал преглед на газовото.

Общи условия

Активация на акаунт