моля, кажете защо се бели кожата на бебето?

  • 1 403
  • 22
  •   1
Отговори
  • Мнения: 133
знаете ли защо се бели кожата на бебето?

Последна редакция: сб, 15 юли 2006, 08:31 от Рижа Проклетница

# 1
  • Мнения: 1 117
Не се е случвало при нас . Най-добре отидете при лекаря.

# 2
  • София
  • Мнения: 5 079
В родилния дом ни обясняваха, че така се "чистело", каквото и да значи това. Предполагам, че се нагажда към новите условия за живота извън мама и затова се обновява! Thinking

# 3
  • където има любов
  • Мнения: 307
Кожата на Алекс също започна да се бели,след като излязохме от родилния дом.Нормално е,не се притеснявай,просто слагай повечко бебешко олио.

# 4
  • София
  • Мнения: 2 967
В родилния дом ни обясняваха, че така се "чистело", каквото и да значи това. Предполагам, че се нагажда към новите условия за живота извън мама и затова се обновява! Thinking

И аз това го знам като лекарско обяснение.

# 5
мисля че защото е по-суха и трябва да се омазнява повечко

# 6
  • Мнения: 4 806
нормално е, при моята дъщеричка също го имаше (основно по крачетата). Не е страшно, само минава, малко повече мазане му е начина.

# 7
  • Мнения: 8 917
мисля че защото е по-суха и трябва да се омазнява повечко
Peace
А иначе не сме имали подобен проблем newsm78

# 8
  • Мнения: 2 019
мисля че защото е по-суха и трябва да се омазнява повечко
Peace

# 9
  • Мнения: 3 334
Чувала съм,че е нормално,както писаха по-горе "чистело" се така.При нас  не се случи.

# 10
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
Май по-скоро се появява при попреносени деца, доколкото това понятие преносеност съществува.
Фелипе си смени кожата, но безболезнено с повечко омазняване

# 11
  • Мнения: 1 353
Май по-скоро се появява при попреносени деца, доколкото това понятие преносеност съществува.
..............
и аз така знам.Илина леко се белеше по краченцата но с повечко омазняване се оправи

# 12
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Да не е преносено?До колкото знам е съвсем нормално Rolling Eyes,но май не със всички бебета се случва.Моя дребосък не се е белил Thinking

# 13
  • Мнения: 1 425
Чувала съм, че се появява при преносените бебоци. Не се притеснявай, мажи с повечко бебешко олио и ще се оправи.  Hug

# 14
  • София
  • Мнения: 3 804
мисля че защото е по-суха и трябва да се омазнява повечко
И аз така мисля.

Общи условия

Активация на акаунт