освободете Жоро

  • 7 687
  • 174
  •   1
Отговори
  • Мнения: 801
мами,моичкият попадна на този сайт http://www.freejoro.org/pomognete.html
и е като болен, не могъл да спи цяла нощ, сутринта ме помоли д а пусна темичка в "твоя си форум"....че да сме помогнали на семейството, а и то май е актуално. Вчера нали съобщиха по новините, че притежанието на една доза марихуана вече не е престъпно деяние......така,че моля ви...в сайта има една бланка за попълване, адресирана до президента.

# 1
Нещо не разбрах Тои пушил марихуана хванали го пък сега ние да му помагаме .Това ли трябва да показваме на децата си?а и не мисля че това е форума от който да търсиш подкрепа

# 2
  • Мнения: 3 091
съжалявам! такъв е закона... а и не мога да съм сигурна, че всичко в този сайт е истина...

# 3
  • Мнения: 2 550
съжалявам! такъв е закона... а и не мога да съм сигурна, че всичко в този сайт е истина...

там е работата, че думата "закон" за нашата държава е силно изкривено понятие.
не може за една цигара да те вкарат в затвора за 6 години, а да изнасилиш някого и да те сложат под домашен арест  Thinking

# 4
  • Мнения: 5 790
Нещо не разбрах Тои пушил марихуана хванали го пък сега ние да му помагаме .Това ли трябва да показваме на децата си?а и не мисля че това е форума от който да търсиш подкрепа

Ми пушил трева - ще си понесе последствията. Може да е тежко на семейството му, но всеки сам преценява действията си и произтичащото от тях. Ако не дай Боже някой посегне на децата ни и го осъдят, какво, пак ли ще правим подписки да го пуснат, щото било несправедливо? Айде нема нужда.

# 5
  • Мнения: 2 332
...
 Вчера нали съобщиха по новините, че притежанието на една доза марихуана вече не е престъпно деяние......така,че моля ви...в сайта има една бланка за попълване, адресирана до президента.

Аз пък разбрах, че вече понятието "еднократна доза" се премахва?

# 6
  • Мнения: 2 550


Ми пушил трева - ще си понесе последствията. Може да е тежко на семейството му, но всеки сам преценява действията си и произтичащото от тях. Ако не дай Боже някой посегне на децата ни и го осъдят, какво, пак ли ще правим подписки да го пуснат, щото било несправедливо? Айде нема нужда.

Изивнявай, но сравнението ти на тревата и посягането на деца е меко казано неуместно.

# 7
  • Мнения: 5 790


Ми пушил трева - ще си понесе последствията. Може да е тежко на семейството му, но всеки сам преценява действията си и произтичащото от тях. Ако не дай Боже някой посегне на децата ни и го осъдят, какво, пак ли ще правим подписки да го пуснат, щото било несправедливо? Айде нема нужда.

Изивнявай, н осравнението ти с тревата и посягането на деца е меко казано неуместно.

Съжалявам, може наистина да е неуместно, но е първото, което ми дойде на ум. В края на краищата става въпрос за престъпление - пушенето на трева /наркотик/ е криминализирано от закона. А незнанието на закона не оправдава незнаещия. Идеята ми е, че всеки трябва да си понесе последствията за действията си.

# 8
  • Мнения: 2 550
То тревата е един наркотик...мани, мани  Tired

# 9
  • Мнения: 801
съжалявам! такъв е закона... а и не мога да съм сигурна, че всичко в този сайт е истина...

там е работата, че думата "закон" за нашата държава е силно изкривено понятие.
не може за една цигара да те вкарат в затвора за 6 години, а да изнасилиш някого и да те сложат под домашен арест  Thinking
Peace Peace
точно това имах в предвид, като пуснах темата........а тези родители ,които пушат тютюн, да не би да не дават лош пример на децата си? а тях не ги броите, нали........мъжът ми е съденеб репортер и точно затова се поболя,милия, защото наистина има хора,извършили убийство и са само под домашен арест, ние живеехме над един такъв , слава богу,че се преместихме от този блок, така, че не бъдете толкова консервативни, човекът е изпушил една и вие вече го сравнявате с хората,които посягат на деца

# 10
  • Мнения: 6 315
Какво се хвърляте така? Пушил човекът - голяма работа. А ония дето продават твърдо покрай училищата се разхождат ненаказани. Айде моля ви се. За трева 6 г. в затвор да лежиш! На един изнасилвач дават най-много 7. Страшни закони, няма що!

# 11
  • Мнения: 293
Нещо не разбрах Тои пушил марихуана хванали го пък сега ние да му помагаме .Това ли трябва да показваме на децата си?а и не мисля че това е форума от който да търсиш подкрепа

на гилотината изглежда тр да го пратят според теб, не в затвора.

А и кое точно показваш на децата си?? темите със сексуална тематика от форума им казваш да не ги четат ли  Laughing

# 12
А сега видях че темата е пусната на още няколко места във форума.Все си мисля че е по добре да се занимаваме с проблеми свързани с деца майчинство и тн. отколкото да се опитваме да зашитим някакъв наркоман

# 13
  • Мнения: 801
от вчера вече пушенето на една цигара трева е декриминализирано деяние

# 14
  • Мнения: 3 423
Няма да отворя сайта, няма да подписвам писма до президента, няма
да потупвам по рамото и да толерирам притежатели на една, две, много
цигарkи или дози, или каквото там имат за собствена консумация или
за продажба. Гнус ме е от такива типове. Ивини ме, мамо Кенга, за
кражбата на интелектуалната ти собственост, ама ми се драйфа от
всичко, що е белязано със щемпела "дрога".

furor, търси справедливостта другаде.
Не вярвам тук някой да подкрепи Жоро, Гошо, Пешо и от сорта келеши.


Общи условия

Активация на акаунт