Зов за помощ за едно дете

  • 1 152
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 425
Мили момичета пуснах темата в Клюкарника, но я пускам и тук, защото знам, че има мамчета, които не влизат там.
Синчето на моя позната е на 6 годинки и страда от бъбречна недостатъчност. Вече два месеца е на диализа и лечение в София. Необходима е трансплантация, за която са необходими 40 000 евро. За съжаление сумата е непосилна за семейството. Знам, че тук има много хора, който се отзовават  и помагат. Моля който има възможност и желание да помогне.
Открити са сметки на името на детето ХРИСТИЯН ПЕТРОВ ДАНАИЛОВ и те са:
Банка ДСК
В евро: IBAN BG 19S TSA 930 000 122 384 32
В лева: IBAN BG 18S TSA 930 000 122 383 53

BIC: STSABGSF

Ако са необходими други данни, кажете и ще говоря с майката и ще ги публикувам.
Много благодаря на всички, които ще се отзоват.

Бързам да пусна информацията, която получих. Сметката е на името на детето: ХРИСТИЯН ПЕТРОВ ДАНАИЛОВ.
До момента родителите са успели да съберат 11 000 лв. Сумата 40 000 евро. покрива трансплантацията, престоя на момченцето в болницата и транспорта. Операцията ще бъде направена в Инсбрук(Австрия), там родителите кореспондират с координатора на клиниката, но понеже все още нямат парите няма насрочена дата на операцията.
Донор ще е бащата на момченцето.
В момента детето е на диализа, като му се правят по 5 диализи на ден.
Ако искате мога да сканирам и пусна епикризата на детенцето, която е издадена от МБАЛ Александровска от Доц. д-р Здр. Краев.
Ще ви давам актуална информация, веднага щом има развитее.
Много благодаря на всички ви от името на родителите на Християн.

Последна редакция: пт, 14 юли 2006, 13:49 от cvete_m

# 1
  • Мнения: 1 425
Родителите ми дадоха линк за статия писана за Християн за 1 юни:
http://www.mitropolia-varna.org/index.php?option=com_content& … d=85&Itemid=1
http://www.dveri.bg/index.php?option=com_classifieds&task=view&id=45
 

# 2
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
Горкото дете Praynig! Дано това не се случва на никой! Ще се опитам да помогна с каквото мога.
Не може ли темата временно да се закове на първа страница, докато бъдат събрани парите?

# 3
  • Мнения: 1 425
Благодаря ти мамо Мери. Имаш моите и на семейството на детето БЛАГОДАРНОСТИ!!!   bouquet

# 4
  • София
  • Мнения: 3 109
Преведох пари на сметката на Християн. Дано момчето да се излекува! Praynig

# 5
  • Мнения: 3 914
Здравейте , съвсем скоро моето детенце беше тук на мястото на Християн.Тогава ни помогнаха страшно много хора за което аз ще съм благодарна цял живот, сега обаче аз искам да помогна не със пари защото и на мен ми трябват но по време на нашата акция се появи фондация която искаше да ми помогне обаче аз не се възползвах защото вече бях събрала парите но се надявам че вие ще се обадите и ще ви отпуснат сумата .Надявам се също господин Михнев да не ми се сърди че аз пускам телефона му но детето има нужда .
Фондация Надежда за децата- Севдалин Михнев - 0898690969
Успех и пишете дали са откликнали ,ще се радвам и вие да изпитате радоста която аз съвсем скоро изпитах    bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт