Вчера 2 чертички, а днеска ми дойде???

  • 1 309
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 405
Това пък какво е??  Sad  в4ера ми закъсняваше втори ден и си взех ShureCheck, и  Shocked  Grinning !!  2 чертички!!    Simple Smile  Втората беше бледа,ама я имаше.  Звънкам аз на една приятелка и я питам, според нея положителен ли е , или не - а тя ми каза, че и на нея и е била бледа отначало втората чертичка, и според нея е положителен. И голяма радост после, а днес - взе че ми дойде!!!??  Вие какво мислите? Някой като мен?

# 1
  • Мнения: 4 324
nigela 
 
Иди на лекар. Може да си бременна и това да е прокървяване, което не е никак добро. 

Но има и още нещо. Много жени правят ранни спонтанни аборти без дори да знаят че са били бременни Sad Ти си направила тест и за това си разбрала, но все пак за успокоени иди на лекар!

# 2
  • Мнения: 405
Мерси, Верити! Ще отида още днес. Успех на всички в бебеправенето!!!

# 3
  • София
  • Мнения: 3 390
nigela 
 
Иди на лекар. Може да си бременна и това да е прокървяване, което не е никак добро. 

Но има и още нещо. Много жени правят ранни спонтанни аборти без дори да знаят че са били бременни Sad Ти си направила тест и за това си разбрала, но все пак за успокоени иди на лекар!
Peace

# 4
  • Мнения: 14 133
nigela 
 
Иди на лекар. Може да си бременна и това да е прокървяване, което не е никак добро. 

Но има и още нещо. Много жени правят ранни спонтанни аборти без дори да знаят че са били бременни Sad Ти си направила тест и за това си разбрала, но все пак за успокоени иди на лекар!
Да пишеш какво става!!!

# 5
  • Мнения: 5 315
Може да е ранен аборт.Отиди на гинеколог.

# 6
  • Мнения: 3 248
Може да е ранен аборт.Отиди на гинеколог.

За съжаление наистина може да е ранен спонтанен аборт! Confused Sad
Успех! Praynig Peace

# 7
  • Мнения: 2 825
Отиди на лекар, той ще ти каже какво е станало.
Успех следващия път, стискам палци скоро да се похвалиш с хубава новина  Simple Smile

# 8
  • Мнения: 479
Това пък какво е??  Sad  в4ера ми закъсняваше втори ден и си взех ShureCheck, и  Shocked  Grinning !!  2 чертички!!    Simple Smile  Втората беше бледа,ама я имаше.  Звънкам аз на една приятелка и я питам, според нея положителен ли е , или не - а тя ми каза, че и на нея и е била бледа отначало втората чертичка, и според нея е положителен. И голяма радост после, а днес - взе че ми дойде!!!??  Вие какво мислите? Някой като мен?
А може да е и цветна бременност. При мен беше така. Прокървих точно, когато си правих тест за бременност и тъкмо си викам: На мен ми идва, а аз с тестове се занимавам  Cry Но резултатът беше положителен!  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт