подарък за лелките в яслата

  • 2 354
  • 6
  •   1
Отговори
  • Чикаго / София
  • Мнения: 3 636
Здравейте!

Деничка ходи на ясла от една година и от септември месец ще тръгва на градина. Аз съм мноооого доволна от яслата и от грижите на лелките! Не знам на нея дали ще й е мъчно за лелките и яслата, но на мен определено ще ми липсват! Wink  Оставям детето си там с огромно спокойствие, че е в добри ръце и за него се грижат както трябва!

Остават още две седмици да ходи на ясла. Искам да подаря на лелките /3 на брой/ по нещо дребно като израз на благодарността ми за прекрасните грижи!

Дайте ми някаква идея какво да бъде, че нищо не ми идва на ум. Да не е скъпо, че финансовите ни възможнсти не са много цветущи!

Вие подарявали ли  сте така подаръчета по такъв повод?

# 1
# 2
  • Чикаго / София
  • Мнения: 3 636
Благодаря ти zori gb  за линка! Не бях видяла темата!Полезна ми беше, вече имам някаква идея!

 Ако някой има и други идеи, моля да сподели!

# 3
  • Мнения: 2 978
Аз ще ти кажа, ама на лични Wink

# 4
  • Мнения: 2 950
Албум за снимки - всякакви размери, всякакви цени, пък и винаги влиза в употреба  newsm10

# 5
  • Кърджали, България
  • Мнения: 461
Ние със Стоил направихме собственоръчно картички с апликации, надписани с благодарности за всяка леля поименно Simple Smile. Стоил беше много горд от това, а лелите се трогнаха!!!

# 6
  • Чикаго / София
  • Мнения: 3 636
Идеята за албумите е  много добра! Peace

Хем ще влезе в употреба!  Аз се бях спряла на някакви сувенири, ама то ако всеки им подари нещо подобно,  ще ма само прахта да им бършат! Wink

Общи условия

Активация на акаунт