за шампоаните L'OREAL PROFESSIONNEL

  • 815
  • 14
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 185
може да ви се стори тъп въпрос Embarassed,но искам да ви попитам как ги носите като ходите на почивка нали не се затварят.Другата седмица заминавам и малко кофти ще стане ако го сложа във куфара #2gunfireдайте идейки пресипвате ли ги  newsm78

# 1
  • Мнения: 9 680
Аз ги пресипвах в по-малката опаковка. Иначе заемат доста място и не е много удобно.

# 2
  • Мнения: 5 317
Присипи ги в друго шише,което се затваря.

# 3
  • Мнения: 231
Аз имам такъв, но е в малка опаковка и си се затваря...вашите какви са по-точно?
А по темата мисля, че няма друг начин, освен да се пресипе в по-малко шишенце или пък да се завърже  с нещо отгоре, за да не се разлива, ама това си е играчка...
Приятно изкарване на морето! Crazy

# 4
  • Мнения: 13 512
Кои шампоани на Професионел не се затварят? Единствено  тези от 500 мл. и тези за употреба в салон не се затварят, защото са с помпи. А тези от 250 мл. са си затворени newsm78 newsm78

# 5
  • Мнения: 240
Кои шампоани на Професионел не се затварят? Единствено  тези от 500 мл. и тези за употреба в салон не се затварят, защото са с помпи. А тези от 250 мл. са си затворени newsm78 newsm78
И аз така newsm78
Ако е от големите бих си пресипала в по-малко шише,няма да мъкна 500мл шампоан.

# 6
  • София
  • Мнения: 185
Кои шампоани на Професионел не се затварят? Единствено  тези от 500 мл. и тези за употреба в салон не се затварят, защото са с помпи. А тези от 250 мл. са си затворени newsm78 newsm78
И аз така newsm78
Ако е от големите бих си пресипала в по-малко шише,няма да мъкна 500мл шампоан.
нали имаше прИмоция на солара от 500мл и аз си взех,но за съжаление нямам малък за да го пресипя

# 7
  • Мнения: 1 765
Малко ОФФ...

А от къде мога да си купя такъв шампоан  Embarassed Нямам възможност много да обикалям, а откакто прочетох отзивите ви за него бих искала и аз да се сдобия с подобен "еликсир"...
  bouquet

# 8
  • София
  • Мнения: 6 950
Малко ОФФ...

А от къде мога да си купя такъв шампоан  Embarassed Нямам възможност много да обикалям, а откакто прочетох отзивите ви за него бих искала и аз да се сдобия с подобен "еликсир"...
  bouquet
Във всеки фриз.салон който работи с продуктите на Лореал може да се закупи .Такива салони има доста, почти във всеки квартал.  Peace
А по темата -трябва наистина да си го пресипеш.

# 9
  • София
  • Мнения: 6 794
А каква е цената?

# 10
  • Мнения: 13 512
22-25 lv за 250 мл. Доколкото знам,промоцията вече я няма.

# 11
  • Мнения: 332
Цената на този шампоан  когато аз си го купих беше за 250 мл-16лв. 500мл- 23лв.

# 12
  • Мнения: 13 512
Цената на този шампоан  когато аз си го купих беше за 250 мл-16лв. 500мл- 23лв.
ДА,така беше-извинявайте!

# 13
  • Мнения: 4 621
Аз си го нося в куфара. Опаковката е от 250 мл и се затваря добре.

# 14
  • Мнения: 6 472
Моят е 250 мл и си се затваря прекрасно. Въпреки всичко като пътувам, обикновено си отсипвам в едни "туристически шишенца" Joy

Общи условия

Активация на акаунт