Обикновени билкови чайчета-какви и откога?

  • 540
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 622
От кой момент може да се дава на бебето билков чай?дОСЕГА БЯХМЕ С ГРАНУИлиран на Блевит за колики, беше ни останал от "онзи "период. Тогава особен ефект нямаше, защото Наско не пиеше мищо друго освен мляко. Сега почна да проявява интерес. Милсех си за някакво булково чайче, знам за шипката, но тя запича. Някакви други варианти?
А от пакетче може ли? Доколкото четох в съдържанието, съдържат само билката.

# 1
  • Мнения: 7 106
Здравей,
аз давам шипка и липа,редувам ги,като компенсирам запичащия ефект на шипката с настъргана круша или пюре и сокче от сини сливи в дните когато правя чая.Нямаме проблеми за сега,а и на малката се харесват,дори не ги подслаждам,и така си ги пие с кеф.За лайката казват че е алерген и ще изчакам още малко,но гледам съставките на детския май на Хип - джоджен,мента,мащерка,мисля че няма проблем да се дават и по отделно.

# 2
  • Варна
  • Мнения: 4 818
ПРавила съм чайчета от лайка и липа. Давала съм ги от новорождението ,може би. Но бебе пийва по няколко грътки. Останалото гаргари и плюе на воля по себе си. Купувам пакетчета от 50 гр от аптеката. В този вид пакетирани са по-ароматни.

# 3
  • София
  • Мнения: 572
И аз давам лайка и липа.От шипката се пазим,защото по-принцип сме си малко запечени Grinning

# 4
  • София
  • Мнения: 18 679
Ники не пие вода, та мога да пробвам с чайче.Каква добра идея!Но откога наистна може, че нещо не разбрах?

# 5
  • Мнения: 928
Ние пием само чайчета още от самото начало.Започнахме с Хип,Бебезан,от 6 месец сме на шипка или липа.Шипката ни действа добре и не сме се запичали от нея.

Общи условия

Активация на акаунт