Пипни ме тук...

  • 2 460
  • 31
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 664
 
    За ерогенните зони е темичката  Mr. Green Къде? Как? Защо точно там?  Laughing Заради момичетата срамежливки предлагам, който има желание, но си умира от срам да си признае публично къде обича да го попипват и поцелуват да вземе да влезе с някой новорегистриран еротичен псевдоним и да си каже  Laughing

  P.s. Sorry, ама нямаше да мога да спя тази вечер ако не си пусна еротична петъчна тема  Mr. Green

Последна редакция: пт, 14 юли 2006, 17:48 от Kasidy

# 1
  • Мнения: 3 611
Като се zаиграят с косата ми... и на момента zаспивам.  Mr. Green Тъй, че косата ми в такива моменти определено е табу  Crazy

# 2
  • Мнения: 7 474
 smile3508  Петък , а?   smile3508
Сега ще изпробвам всичко изброено и ще кажа какво е станало

# 3
  • Мнения: 4 806
Kasidy, днес нямаше да е петък, ако я нямаше темичката Simple Smile

за мен пак липса на опции Simple Smile

нещо от типа "Много са" - кратко и ясно - що пък да е само една Simple Smile

# 4
# 5
  • Мнения: 2 495
Ми нещо свързано с гърдите Laughingпусни в анкетката...а иначе гласувах с първа опция Grinning

# 6
# 7
  • Мнения: 4 806
добре, така вече е по - добре... Simple Smile има повече възможности за всеки

# 8
  • Мнения: 2 550
Като се zаиграят с косата ми... и на момента zаспивам.  Mr. Green Тъй, че косата ми в такива моменти определено е табу  Crazy

Нещо подобно се случва с моите гърди  Laughing Някой заиграе ли се само с тях и почват да ми натежават клепачите, ама многу ми тежат  sleepuu

# 9
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 448
Без косата само Naughty.Но виж, обожавам съпругът ми да ме гали и целува по шията, гърба и вратлето Heart Eyes.

# 10
  • Мнения: 765
Цялата съм ерогенна...зона не е точната дума при мен . Недостатъкът на това положение е , че ме хваща гъдел при определени ласки и ми става смешно . Доста тъпо за партньора ми предполагам .

# 11
  • Мнения: 3 098
ЗаЩо само 1 опция можем да изберем?
Крайно недостатъ4но... Two Hearts

# 12
  • Бургас
  • Мнения: 5 617
Много ми е хубаво да ме хапят по гръбчето  Embarassed

# 13
  • София
  • Мнения: 5 289
1,2,3,5,6 и други. Party

# 14
  • Мнения: 1 153
Не казвам без бой Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт