Да се смея ли, да плача ли

  • 1 738
  • 25
  •   1
Отговори
  • out of space
  • Мнения: 8 569
Да ви кажа днес какво ме сполетя- назад съм с един Паламуд и 2 кила картофи  Laughing

Бях ги закачила на количката след пазар и преследвах дечурлигата по площадката, за около 5 мин нямах видимост към количката.
Тръгнахме да се прибираме и какво да видя- някой ми свил пликовете с рибата и картофите. Първо доста се ядосах, сега ми е едно такова весело-ядосано-смотано...

Е, връщах се за нови продукти за вечеря..

Айде, оплаках се  Whistling

# 1
  • София
  • Мнения: 6 743
Верно ли бре?Продуктите  newsm78  Shocked
Ти ме уби  ooooh!
Съжалявам за случката и аз бих се ядосала  Tired
А има ли верятност да са паднали някъде  newsm78

# 2
  • Мнения: 7 474
Здраве да е  Wink, радвай се ,че няма да купуваш количка  Grinning

# 3
  • Мнения: 2 212
Тъжно ми звучи, хем факт, че сме си крадливо племе, хем някой може да го е напрвил от глад...ужасТ  Tired

# 4
  • на село
  • Мнения: 3 845
Някой е бил доста гладен, най -вероятно от мургавите събратя.
Жалко, че е все за нечия сметка.

# 5
  • София
  • Мнения: 2 835
Що неща са ми изпадали от количката, докато я ползвах - не е истина! Embarassed

# 6
  • out of space
  • Мнения: 8 569
А, количката е такава бръкма, че и за скраб не става...
Мотат се разни наркоманчета, ама с тях съм на здравей-здрасти, не вярвам да са те- няколко пъти са ми помагали с разни неща. Иначе непрекъснато минават от там хора и може да е всеки...Абе майната му, няма да се ядосвам за 10 лева я..

# 7
Добре,че са били благосклонни към количката

# 8
  • Мнения: 9 584
Все пак е добре - само паламуда и картофите. Добре, че не е нещо по-сериозно. Ама и аз щях да се ядосам в началото.

# 9
  • out of space
  • Мнения: 8 569
Що неща са ми изпадали от количката, докато я ползвах - не е истина! Embarassed

е не, не са изпаднали, аз бях увесила пликовете на дръжката, пък и съм 200% сигурна, че паркирах количката с всички неща, щото свалях пликовете, за да взема играчките от плика най-отдолу

# 10
  • Мнения: 1 111
  Не за парите, гадно си е да те правят на глупак, ако е бил някой гладен и ти беше поискал едва ли щеше да откажеш, ама така, как да го съжаляваш после....

# 11
  • Мнения: 46 437
Идиоти Twisted Evil

# 12
  • Мнения: 1 369
Ужас!
Днес явно още някой ще вечеря риба с пържени картофи...

# 13
  • София
  • Мнения: 6 768
 Joy
Ей,някой хора нямат спирка!!! Да откраднат риба и акртофи  Shocked Shocked Shocked! Crazy

# 14
  • Варна
  • Мнения: 676
Че на какво да се смееш - то си е тъжно и жалко! Добре че не си имала нещо по-ценно, закачено на количката, щото според мен не са били гладни, ами каквото са намерили това са взели. Аз все се притеснявам да оставям количката без надзор и я мъкна с мен даже по площадката - и си викам може да е смешно, че от детска количка кой ще вземе, ама ето че вземат! Винаги съм се чудила на майки, които оставят количките си например пред магазина и влизат вътре, а количките натоварени, чанти, торби, че и децата вътре - как не ги е страх?!

Общи условия

Активация на акаунт