На зъболекар - още ме боли!

  • 834
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 143
Ходих на зъболекар преди 4 дни.
Зъбът ми беше с половин плобма, почистиха ми го и след това ме сложиха лекарство.
Днес отидох пак, но като започна да ми маха остатака от пломбата с машинката, подивях от страх и ми сложиха упойка, следотва нещо ми рушкаше вътре, беше много гадно, мисля че ми вадеше нерв, но не ми каза, да не се шашна още повече, доста порови, и дори с упойка пак ме болеше но търпимо. 9 часа след това още ме боли леко, но не мога да опра зъб в зъб, т.е горнен и долен като си затворя устата, адски решеща болка, и не мога да ям а пия само сокчета

Защо така ме боли, а има ли идея някои другия път какво ще ми правят, защото този път с упойка полудях а за следващия път незнам

# 1
  • Пловдив
  • Мнения: 301
Миналата година ми извадиха мъдрец под упойка, след това ме боля две седмици, мислех че не са си свършили работата както трябва, но мина. Мисля че е нормално да те боли все още, тъканта е била травмирана доста, а щом не е изваден нерв е нормално да боли. Не знам какво те очаква, зависи от състоянието на зъба, може да продължи лечението, а може и да сложат пломба.

# 2
  • София
  • Мнения: 7 097
Аз бях така, след вадене на нерв. Доста време не можех зъб в зъб да допра - зверска болка. Имах чувството, че никога няма да ми мине. Даже зъболекарят ми отложи запълването на каналите, докато се поуспокои зъбът. Каза, че понякога се случва и е нормално. Тъй че, търпение!

# 3
  • Мнения: 156
Ако болката ти не намалява, свържи се с твоят стоматолог и той най-вероятно ще ти сложи подходящото лекарство ,за да минат напълно оплакванията. Ако е необходимо, пак ще ти сложи анестезия, така че не се притеснявай.Успех!

# 4
  • Мнения: 742
Ако имаш лекарство на зъба се опитай да го махнеш.Според мен не би трябвало да те боли.На мен са ми вадени нервите на 4 зъба и след това не ме е боляло(винаги е било с упойка и дори като ме отпуска не ме е боляло).Потърси го и да ти помогне, защото като знам как боли зъб и ти съчувствам Rolling Eyes
това мие много болна тема Cry

# 5
  • Мнения: 220
Вземи си Аулин-2х1 табл.

Общи условия

Активация на акаунт