Счупих си пръстчето днес

  • 1 075
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 495
Здравейте, мами
Много ми е тежко и много ме боли...Днес както си чистих вкъщи, се спънах във фотьойла и си счупих пръста(най-малкото на левия крак)Стои толкова неестествено в момента...чак ме боли да го гледам CryХодих на рентген, при ортопед...каза че няма да го гипсира, а да му правя компреси със ракия сутрин и вечер.Някоя от вас да знае нещо друго..знам че няма да се оправи веднага, но ми е толкова мъчно в момента...трябва да излизам и в болнични, на сватба съм другата седмица, исках и да ходя на плаж...уви SadМного ми е кофти, но като споделих с вас, ми поолекна малко Whistling

# 1
  • Мнения: 5 183
Доста неприятно. Сигурно много боли...

# 2
  • Мнения: 1 116
Сладур.Спокойно , и моя пръст е счупен , зарасна cu u хич не се личи

# 3
  • Мнения: 2 495
Сладур.Спокойно , и моя пръст е счупен , зарасна cu u хич не се личи
Така ли?За колко време зарасна

# 4
  • Мнения: 1 116
ами 2 седмици някъде.мажи с гел (Lioton , Fastum) .

# 5
  • Мнения: 2 495
ами 2 седмици някъде.мажи с гел (Lioton , Fastum) .
Благодаря  bouquetДано да се оправи

# 6
  • Мнения: 1 116
Със сигурност нямя да се влоши.Стискам палец (че другия е счупен)   Laughing  Na men iskaha s nqkvi iglichki da namestvat kosticite(pravi se 1-2 dena sled kato e schupen), ama otkazah , i pravilno sam napravil.Sega si go dvija i mu nqma nishto.Spoko , don`t worry

# 7
  • Мнения: 1 655
Има хомеопатични препарати, които могат да заздравят счупената кост за нула време (Симфитум, прави се от разтението зарастличе, Калкареа Фосфорика), както и да облекчат болката (Хиперикум най-често, особено за богато кръвоснабдени участъци). Най-добре се обърни към хомеопат ако решиш да прилагаш нещо от тях.

Общи условия

Активация на акаунт