За престоя в бънджито

  • 409
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 99
Мили мами, след седмица ще сме на 6 месеца, но бебко много интусиазирано скача "на ръце" и ние решихме да го сложим в бънджито.Според мен се чуства страхотно човека там, но незнам колко да го държа, той умора няма, ама аз се тревожа от по-продължителният престой.Моля споделете вие как и по колко сте държали вашите дечица в това гениално изобретение за МАЛКИ СКОКЛИВКОВЦИ.

# 1
  • София
  • Мнения: 2 437
Може да ме разстрелят, ама го държах по много...примерно имало е по 30-40мин и така няколко пъти на ден. Може и по повечко да съм го оставяла..помня, че беше много над 10-15мин дневно.

Той и сега обича много да скача и някой да го държи.
Краката са си му ОК, не са криви, воден е скоро на ортопед.

# 2
  • Варна
  • Мнения: 616
 Сложих сина си в бънджито когато беше на 5 месеца Embarassed В началото ме беше малко страх да не го "повредя" и го държах по малко. Но после като видях че нищо му няма си седеше доста дълго там - това беше единственото място където седеше и ме оставяше да свърша нещо. Еми нища му няма - и кръстчето и крачетата му са здрави  Laughing

# 3
  • Мнения: 4 629
Сина ми стоеше докато му омръзне. Не съм следила по-колко време скача

# 4
  • Мнения: 1 455
И ние стояхме по много.Единственото място на което се задържаше повече време.Не съм се притеснявала за времето,но не съм чувала за ограничения.

# 5
  • София
  • Мнения: 3 046
И ние си стояхме в бънджито по много и по няколко пъти на ден - ами само там стоеше и аз можех да свърша нещо. Овисвах го на вратата в кухнята, например, докато готвя. Първоначално го бях вдигнала по-високо, така, че да не му опират краката в земята (това между 5-8 месец - може и да лъжа, не помня точно) - там го люлеех като в люлка, после го смъкнах по-надолу да си скача. Той не само скачаше, а се опитваше и да ходи - правеше по някоя стъпчина напред, до където позволява бънджито.  Hug

# 6
  • Мнения: 1 800
По 2-3 пъти на ден за по 10-15 минути.

# 7
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 037
По 2-3 пъти на ден за по 10-15 минути.

И ние така, обаче защото тя не му се кефеше твърде сякаш. Беше на близо 8 месеца, когато я сложихме за сефте

Общи условия

Активация на акаунт