и аз сьм в отбора с тухличките...

  • 844
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 818
Изпробвах новата си хлебопечка-пьлен провал  Sad
Брашното не беше поето добре,тестото превтаса и на моменти сякаш вреше,а хляба остана недопечен.
Е,утре ще пробвам на по-кьса програма и се надявам да се получи по-добре.

# 1
  • Czech Republic
  • Мнения: 2 777
 Bambinkamalinka кажи какъв точно тип е CLATRONIC-a ти и ще се опитам да намеря основните програми и да ти ги пусна!

# 2
  • Мнения: 818
Natalina,благодаря ти.Вече имам превод /след като отидох при управителя на магазина веднага ми дадоха превод/
Много ми помогна Куки-без нейните сьвети на лс вьобще нямаше да мога да я пусна.Куки благодаря ти отново.
Но хляба не ми се получи.Преди малко я заредих отново и установих,че не ми показва когато сменям степента на препичане/а вчера дали показваше newsm78/Сега работи на 7 програма/бьрз хляб/-да видим каква тухличка ще излезе днес.

днес ми е последния ден да я вьрна ако не работи

# 3
  • Czech Republic
  • Мнения: 2 777
Не е трябвало да ползваш програмата бърз хляб - тя е само за специално оправени брашна и с обикновенно брашно няма да ти стане!

Кажи каква рецепта използваш и за какво количество хляб?

От собствен опит знам, че рецептите които ми бяха в книжката, почети никоя не се получи! За сметка на това тези дадени от момичетата тук винаги ми стават!

Може би си приготвила по-малко количество тесто а си задала програма за по-голям хляб? Кажи повече подробности!

# 4
  • Мнения: 818
Рецептата ми е от Куки:300мл.топла вода
                                         2с.л. маргарин
                                         500гр. брашно
                                         2с.л. захар
                                         2ч.л.сол
                                         1,5ч.л. суха мая

За 700гр. хляб

# 5
  • Czech Republic
  • Мнения: 2 777
А вчера същата програма ли използва?

А продуктите ти със стайна температура ли бяха?

Рацаптата е добра, но явно не е наред нещо в технологията!

# 6
  • Мнения: 818
Вчера пуснах на 1 програма-3часа и 30мин.
Днешният хляб засега е по-добре /добре втасал и май започна да се пече/Ама това с препичането на коричката /дето не показва/-то ме притеснява най-много-не знам в мен ли е проблема или в машината.Надявам се да е в мен.
По-кьсно ще пробвам и някоя рецепта за козунак.На програма за сладьк хляб ли се пече?

Общи условия

Активация на акаунт