Годишни музикални награди на БГ радио 2006

  • 690
  • 7
  •   1
Отговори
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Мъжът ми купил 2 бутилки Каменица в магазин Европа и му дали диска с песните от наградите. Ако искате диска- действайте.

# 1
  • Мнения: 1 735
А кои са наградените?
Пусни малко инфо.   Flutter

# 2
  • София
  • Мнения: 10 825
Какви са бутилките - стъклени или от пластмасовите. И ако са от втория вид - от 1,5 или от 2 литра?

Питам, щото на моя мъж като му поръчвам нещо да купи и иска да му го опиша безкрайно детайлизирано

# 3
А кои са наградените?
Пусни малко инфо.   Flutter


То беше преди 100 години! hahaha
До колкото помня Ъпсурт обра повечето награди...даже имам спомени как след като излезнаха за пореден път на сцената за награда, Ицо Хазарта каза, че усеща как няма нужда да сядат, защото пак ще ги канят! Rolling Eyes
Певица на годината - Белослава
Певец - Графа

 Thinking Peace

# 4
  • Мнения: 1 735
А кои са наградените?
Пусни малко инфо.   Flutter


То беше преди 100 години! hahaha
До колкото помня Ъпсурт обра повечето награди...даже имам спомени как след като излезнаха за пореден път на сцената за награда, Ицо Хазарта каза, че усеща как няма нужда да сядат, защото пак ще ги канят! Rolling Eyes
Певица на годината - Белослава
Певец - Графа

 Thinking Peace

Карай бе - 100 да са.  Laughing
Леле мале , Белослава!  Shocked  Thinking

# 5
  • Мнения: 6 417
А кои са наградените?
Пусни малко инфо.   Flutter


То беше преди 100 години! hahaha
До колкото помня Ъпсурт обра повечето награди...даже имам спомени как след като излезнаха за пореден път на сцената за награда, Ицо Хазарта каза, че усеща как няма нужда да сядат, защото пак ще ги канят! Rolling Eyes
Певица на годината - Белослава
Певец - Графа

 Thinking Peace

Карай бе - 100 да са.  Laughing
Леле мале , Белослава!  Shocked  Thinking
Е ти баба Лили ли искаш да е? Joy

# 6
  • Мнения: 1 735
Хайде сега пък пенсионерските награди подпукахме...  Crazy

Просто ми е тъпо парче тая Белослава ,а и гласецът й е прилично посредствен.  Wink

# 7
На мен пък ми се струва, че Белослава има интелигентно излъчване...позитивна ми се вижда?! Thinking

Общи условия

Активация на акаунт