На кого оставяте детето/децата, когато излизате вечер?

  • 4 602
  • 139
  •   1
Отговори

Анкета

На кого оставяте детето/децата, когато излизате вечер?

Опции:

* Гласуването приключено: ср, 19 юли 2006, 23:17

  • Мнения: 397
Това е наболял проблем в къщи. Не сме мърдали заедно никъде от половин година и повече, общо взето от както се е родила дъщеря ми сме излизали 2 пъти  Crazy  Е, излизаме поотделно, но всеки път този, които си остава в къщи му е гадно  Confused И сега реших да намеря решение на проблема. Моля тези, които ползват услугите на детегледачка нека напишат и какво им срува това удоволствие  Praynig Предварително благодаря за което  Hug

# 1
  • Мнения: 46 437
Ако майка ми има път към София я гледа, иначе излизаме в комплект тримата  Grinning

# 2
  • Мнения: 397
Имам предвид нощно излизане, в смисъл на бар, дискотека - такова нещо. А там не става за деца   Rolling Eyes

# 3
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Оставяме я при баба й, тя живее на долния етаж

# 4
  • Мнения: 46 437
Имам предвид нощно излизане, в смисъл на бар, дискотека - такова нещо. А там не става за деца   Rolling Eyes

Ясно  Grinning ами не си падаме по такива неща с мъжа ми, на заведения излизаме лятото, но дъщеря ни си ляга към 24 ч., затова не ни е проблем, иначе редовно посрещаме или ходим на гости  Grinning

# 5
  • Мнения: 748
взимаме си беба с нас  Peace
но на дискотеки по принцип не ходим, а и сега заради нея избягваме много шумни и задимени места.

# 6
  • Мнения: 4 629
За нас важат всички отговори от анкетата без последния. Най-често оставяме детето при бабите, също излизаме поотделно или оставяме детето с приятели. Все още не сме използвали услугите на бавачка, но скоро май и това ще опитаме Peace

# 7
  • Мнения: 1 033
При нас положението е като при Никол - излизаме всички заедно Grinning с разликата, че децата са 2 броя. Малкият спи в количката, а каката беснее. Това за лятото, а зимата ходим на гости най-често Simple Smile
Заради това сме си отнасяли и доста упреци, но не смятам, че заради липсата на баби в близост трябва да се ограничаваме... Съжалявам, че не мога да споделя инфо за детегледачка, но не сме си и помисляли за такава - цяла вечер ще ги мисля  Naughty

# 8
  • София
  • Мнения: 480
И двете баби се съгласяват да го гледат, но само за през деня. Вечер излизането ми от вкъщи без Иво все още е мираж. Ако се събуди и му няма цицката е нервен потребител  Rage

# 9
  • Варна
  • Мнения: 2 317
На свекърва ми за сега, живеем заедно, но винаги излизаме, след като сме го приспали т.е. тя трябва само да спи при него. В майка ми си има кошара и всичко друго необходимо, но все още не се е налагало да го оставям там.

# 10
Докато бебка беше по-малка на свекърва ми.Сега излизаме тримата и на гости и на кафе.На дискотеки не обичаме да ходим още от преди така,че за нас специално не е проблем че бебето ще е с нас. Joy

# 11
  • Мнения: 4 187
Оставяме Рая на бабите, ако става въпрос за късно излизане! Когато сме на гости , или мястото и времето го позволяват я взимаме с нас!

# 12
  • Мнения: 35 891
все по-често клони към: Не излизаме вечер  Confused

# 13
  • No Line On The Horizon
  • Мнения: 2 737
На бабите.

# 14
  • Мнения: 2 672
Имам предвид нощно излизане, в смисъл на бар, дискотека - такова нещо. А там не става за деца   Rolling Eyes

при баба и дядо Sunglasses

Общи условия

Активация на акаунт