Гола на терасата

  • 20 546
  • 68
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 18 679
Е, все съм правила завеяни работи, но това вече малко прекалено ми дойде hahahaСтавам тази сутрин...мъжа ми заел банята...викам си я да врътна едно грисче на детето, докато той свърши, че да вляза да си пусна сутрешния душ.Съответно, не си правя труда да се облека - не съм се изкъпала още, пък и кой ще ме гледа hahahaСварявам аз грисчето и...изнасям купичката на терасата да изстине по-бързо.И както си стоя и се чудя къде точно да го сложа, че да не го пече слънцето, осъзнавам, че съм чисто гола-голеничка #Crazy #Crazy #Crazy Joy
Добре, че нямаше никой в задния двор hahahaИли поне така се надявам ooooh!

Имате ли такива изцепки? Laughing

# 1
  • Мнения: 1 153
 Joy hahaha JoyНе аз съм предпазлива Wink

# 2
  • Мнения: 1 558
Аз редовно излизам по сутиен, по сатенени нощнички, отваряла съм входната врата само по дантелки разни, изобщо следващия път ако излезна и аз напълно гола изобщо няма да си се очудя. Embarassed

# 3
  • Мнения: 4 965
Оооо, редовно, ама в стария апартамент. Там бяхме на последен етаж (в "чупка") и отсреща нямаше високи сгради, та нямаше как някой да ме види. Дори нарочно си стоях гола на терасата - печах се цяло лято, а и понякога за по-бързо така съм простирала.
Сега обаче не става, че сме на 2-рия и от едната страна има каре от блокове, а от другата магазини. Та гледам дори и вкъщи да имам поне фланелка на гърба, но ми се е случвало да тръгна да простирам само по фланелка и прашки, но бързо се усещам  Embarassed и хуквам да се обличам.

# 4
  • Мнения: 5 475
 hahaha Joy

е чак такива не ми са се случвали,но съм виждала някой комшийки ... Embarassed

# 5
  • Мнения: 8 505
Белинда,здраво ме развесели Joy
Мислех си,че само на мен се случват подобно неща,но явно не съм единствена.
А ето и нещо от колекцията ми:
*Ставам от сън,мия зъби,обличам се и изчезвам на лекции.В автобуса се усещам,че съм по джапанки...
*Джъткам се с епилатора,идват двама колеги да ме изкарват на кафе.Отново се оправям набързо и излизам...с един епилиран и един не крак Crazy
*Излизала съм и с маска на косата.Нямаше да се усетя сама,ако не ми бяха казали,че косата ми била доста мазна...

# 6
  • Мнения: 5 622

 И аз излизам. В крайна сметка съм си в къщата  Wink В последно време, обаче, около нас настроиха едни блокове, та сега дори и в двора си, не се чувствам спокойна, щото  като изляза по-разголена, все ще се намери някой зяпач от отсреща, дето да почне да свирка, или да прави слънчеви зайчета (и такива случаи е имало)  Stop


Като цяло не се притеснявам от голотата си, но гледам да не я афиширам и да не притеснявам хората, които евентуално биха могли да ме видят  Wink

# 7
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 051
Редовно простирам по бикини и някоя къса блузка отгоре. Кво ми дреме, че някой ми бил видял гащите  Crazy

# 8
  • София, Младост 2
  • Мнения: 8 374
Редовно простирам по бикини и някоя къса блузка отгоре. Кво ми дреме, че някой ми бил видял гащите  Crazy
Същото и при мен. Само когато видя, че на долния етаж от отсрещния апартамент има някой на балкона, тогава нахлузвам и нещо друго. Иначе редовно ми се случва да проверявам какво е времето, облечена само по прашки Embarassed А блокове наоколо има достатъчно Embarassed Но едно, че не се сещам да се преобличам за 1-2 мин показване и второ, че не ме вълнува особено дали някой ще ме види, цяло лято вкъщи така се разкарвам.

# 9
  • Мнения: 1 263
Е що "изцепки"? Да не съм дефилирала през хола на комшиите? В къщи ще си ходя както си искам Crossing Arms

# 10
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Редовно простирам по бикини и някоя къса блузка отгоре. Кво ми дреме, че някой ми бил видял гащите  Crazy
И аз така.

# 11
  • Мнения: 1 629
Редовно го правя това. Blush

# 12
  • Мнения: 3 611
Хич не ме бърка, редовно простирам по прашки  Grinning

# 13
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 786
Божке, аз си мислех, че само аз съм заплеса, дето излиза на терасата по гащи... Терасата е в чупката на блока, т.е. от съседните 2 входа има пряка видимост+още цял един блок отсреща...

# 14
  • Мнения: 5 228
Сутринта, докато моите хора бяха на разходка, аз се занимавах с разкрасителни процедури  Flutter,демек си бях намазала лицето с една маска и бях само по прашки. Допуши ми се, а аз пуша само на балкона и си помислих как ли ще реагират съседите, ако се появя в този вид. Съвсем небрежно да си пуша гола, с маска на лицето.  hahaha

Общи условия

Активация на акаунт