Рударци-внимавайте в хотел Рударци

  • 2 211
  • 1
  •   1
Отговори
Да споделя опит - в хотел Рударци (мисля единствено място за преспиване там) стаите са в ужасно състояние, макар че от сайта на хотела това не е видно. Днес отидохме с намерението да останем за два дни и просто си поискахме парите обратно. В хотела обаче има и апартаменти, които са ремонтирани, с прилична баня. Цената на двойна стая е 18 лв., а апартаментите са по 30 лв. Просто не рискувайте със стаите (защото на мен ми върнаха парите, но след тапърдия).
Иначе басеините са приятни, природата - също. Струва си да се отиде, на 15 км. от София е все пак.

# 1
  • София
  • Мнения: 6 549
Бяхме там без децата през март за 3 дни. Ако сте решили да ходите наистина само апратамент - или кметския или реновиран, иначе е мизерабъл Close. Като казвам апартамент то е едно помещение около 40 кв.м с лека чупка има спалня, отделно легло, мека мебел, масичка и телевизор. Тогава пратихме за 2 нощувки 48 лв. Иначе в кръчмите е супер евтино и готвят много вкусно. Басейните са едни от малкото в БГ, където минералната вода преобладава и в плувния комплекс има страшен масижист - масаж на цяло тяло 8 лв.  Shocked, то замо заради последното си заслужава да отидеш  Mr. Green.

Общи условия

Активация на акаунт