спешно не е пишкала цяла нощ

  • 1 237
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 7 803
не знам дали да се притеснявам иначе си е весела, игра е, смее се, но от вчера вечерта е сух памперса без капка по него

# 1
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 808
А как яде?

# 2
  • Мнения: 7 803
хапва си повече от добре
8 часа АМ 250 мл
11 часа плодово пюре 100 гр
13 часа зеленчуково пюре беше на 320 гр сега е на 220 гр
16 часа каша с банан
20 часа АМ 250 мл с лъжичка бисквити

сок по 250 до 750 мл

# 3
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 808
Щом хапва и изглежда здрава - почакай още малко. Сложи парче тоалетна хартия в пампата, за да се убедиш, че няма пиш - понякога пишкат по малко, пампата попива всичко и не се разбира.
Все пак - предлагай й малко повече течности от обикновено.

# 4
  • Русе
  • Мнения: 170
Зависи на колко месеци е , но според мен не е проблем.. щом изглежда добре и има апетит  Laughing

# 5
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 203
И според мен направи това с тоалетната хартия или книжна носна кърпичка. Течностите са задължителни. Буквално я наливай с тях за кратък период от време- след това е задължително скоро да се изпишка. Ако ли не- направете консултация с педито. Дано няма проблем  Praynig

Сега видях, че си цитирала количства течности- достатъчно са, наистина би трябвало да пишка...

# 6
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 808
...още по-лесно - остави я по дупе. Съвсем скоро ще се види има ли локвички, или няма Simple Smile

# 7
  • Sofia
  • Мнения: 6 927
Слагала ли си я на гърне? Да не би да се стиска , за да пишка там?  newsm78

# 8
  • София
  • Мнения: 39 745
Дияна понякога пишкаше по мъничко и даже не можех да разбера по мапмерса "да" или "не".
Мамите са ти дали няколко съвета за проверка. Не знам дали може да тестваш с лакмусова хартия, да кажат мамите.

# 9
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 203
А, добра идея, но надали разполага с лакмус вкъщи. Иначе аз съм ползвала лакмусови лентички за подобна проверка

# 10
  • Мнения: 8 242
Аз си тегля памперсите за всеки случай като ми изглеждат леки  Crazy - ако имаш кухненска везна туй е най-лесния начин. Теглиш сух памперс и после виждаш какво е изпишкала..

Общи условия

Активация на акаунт