пада ли ви косата след раждането?

  • 4 333
  • 61
  •   1
Отговори
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 205
преди 2 седмици родих и се чудя дали ще почне да ми пада косата и кога?
през бременността косата ми се сгъсти и сега е много хубава, никога не е била толкова дълга.но ме е страх от косопад, даже вече си взех специален шампоан на Дюкрей.

# 1
  • Мнения: 2 019
и аз така бях но сега ми пада адски много

# 2
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 042
Започна някъде 2-3 седмици след раждането. Никога преди бременността не съм имала по- хубава, гъста и лъскава коса. И не вярвам пак да имам. Е, за още някои 9 месеца може би  Grinning

# 3
  • Мнения: 8 505
Да,падаше ми.Доста при това,но поне за кратко.

# 4
  • Мнения: 2 897
през бременността косата ми се сгъсти и сега е много хубава, никога не е била толкова дълга.но ме е страх от косопад

За всичко са виновни хормоните WinkПрез бременността косата не е падала и после като почне да се сменя,което е напълно нормално,ти се струва,че ще ти окапе цялата...Спокойно,това е за 3-4 месеца,при всеки е различно - при мен,за около 2,5,сега е ОК.Можеш все пак да я подхранваш с разни маски и шампоани,да пиеш таблетки,но съобразени с кърменето,ако кърмиш.Аз не съм правила нищо по-специално и ефектът беше същият като при приятелки,които полагаха доста грижи за своите коси...както казах вече,за всеки е индивидуално Simple Smile

# 5
  • Мнения: 6 155
Защо никой не ползва бутона ТЪРСЕНЕ?  newsm78

# 6
  • Мнения: 8 505
Защо никой не ползва бутона ТЪРСЕНЕ?  newsm78

Защото е по-лесно направо да се пише,май...

# 7
  • Мнения: 5 622
преди 2 седмици родих и се чудя дали ще почне да ми пада косата и кога?
през бременността косата ми се сгъсти и сега е много хубава, никога не е била толкова дълга.но ме е страх от косопад, даже вече си взех специален шампоан на Дюкрей.

Аз много се надявах да не ми пада косата след раждането, защото също като твоята ми беше станала много хубава по време на бременността. Но след около 4-6 месеца, вече не помня точно, започна косопада....Все още си пада. Вече не знам дали е от раждането все още, или е сезонно....но си пада.Слава Богу поне не е толкова силен, както в началото.....


Има и жени, на които не им пада косата. Дано да си от тях  Peace

# 8
  • Мнения: 1 655
беб4ето ми е на почти 4 месеца и ега започна да ми пада, но  си мисля че е нормално!

# 9
  • София
  • Мнения: 6 767
Започна да пада 4 месеца след раждането. За около 3-4 месеца се нормализира положнието.

# 10
  • Мнения: 386
Косата се сипе  като дъждец наесен. Маски, ампули, сега опитвам отвара коприва, май по-добре

# 11
  • София
  • Мнения: 35 814
Падаше ми , но за кратко. Не съм правила нищо по-специално, оправи се сама.

# 12
  • Мнения: 7 186
Не ми е падала, следродилния косопад не е задължителен.

# 13
  • Мнения: 811
не
всъщност никога не е падала Whistling,никакви специални грижи не полагам.
едва вчера направих маската на деси,но защото искам да порасне.

# 14
  • Мнения: 5 140
Падаше ми , но се нормализира.
Сега нямам проблем.

Общи условия

Активация на акаунт