Дайте ми съвет!

  • 955
  • 12
  •   1
Отговори
  • Мнения: 218
    Искам да Ви помоля за вашите съвети, относно бебеправенето.
 Днес ми е 9-тия, ден от цикъла, който пък ми е точно на 28 дни. Не мисля да си купувам тестове за овулация, защото ми изглежда доста обсебващо да търся все черти. От кой ден да започнем? Има ли някаква схема за бебеправене? Нещо изпробвано. Благодаря Ви предварително.

# 1
  • Мнения: 7 716
От датата на предполагаемата следваща менструация вадиш 14 дни. След това правите опити три дни преди и два след получената дата.
Ако нямате проблеми  - ще стане. Laughing

# 2
  • Мнения: 631
ако цикълът ти е 28 дни
т е да кажем идва ти на 1-ви
от 13 до 17 е най вероятно да забременееш
тогава трябва да правиш секс добре е да не е по често от веднъж на 12 часа ... и след него не бива да се миеш със влагалищна промивка .... ами да полежиш 5-10 минутки
и най важното е отпусни се все пак правиш бебе а не покриваш нормативи
така че когато има желание хората се обичат бебчето само идва
успех

# 3
  • Мнения: 719
Пращам ти един руски линк, който е много добър за тази цел. Само напиши датата на последна М. и продължителност на цикъла (28 дена напр.) и календара ти смята дните за  luvbed
А това е:
http://www.lovecalendar.ru/modules.php?name=LoveCalendar
 
Пожелавам ти успех newsm07

# 4
  • Мнения: 65
По принцип трябва да почнеш 1-2 дни преди предполагаемата овулация, деня на овулацията и един ден след него. После прескачаш един ден за почивка. И после може пак. Между другото на теб на кой ден ти е овулацията? Все пак овулацията си е индивидуална за всяка жена. И накрая всичко си е божа работа пък и на мъжа. Моя се смее, че съм го влачила по стълбите само и само да измислим нещо по въпроса. Е, измислихме. Той беше всеотдаен.

# 5
  • Мнения: 218
Благодаря Ви много

# 6
  • Мнения: 1 420
Според мен най-лесният начин да изчислиш кога ти е овулацията(дните, през които е най-вероятно да заченеш)е да си дръпнеш от нета някой ovulation calendar.Ако имаш pc вкъщи по този начин ще можеш да следиш цикълът си. Поне аз така направих и според мен е доста удобно,особено ако календара ти се стартира,когато пускаш компютъра и веднага изкача съобщение дали случайно днес не е денят за бебеправене.  Wink

# 7
  • Мнения: 386
Когато желанието ти е най-силно -е моят по-малко математически модел Simple Smile

# 8
  • Мнения: 295
Според мен най-лесният начин да изчислиш кога ти е овулацията(дните, през които е най-вероятно да заченеш)е да си дръпнеш от нета някой ovulation calendar.Ако имаш pc вкъщи по този начин ще можеш да следиш цикълът си. Поне аз така направих и според мен е доста удобно,особено ако календара ти се стартира,когато пускаш компютъра и веднага изкача съобщение дали случайно днес не е денят за бебеправене.  Wink

Winnie, моля те, кажи кой календар използваш. имах преди време един, но му изтече trial-версията и... а и други съм си теглила от нет-а, но не ми харесват.
предварително благодаря и се извинявам за малко офф-а. предполагам, че и на tsvetentse ще й е полезно...

# 9
  • Мнения: 2 825
Аси, пробвай календара на Зачатие, той е онлайн и върши страхотна работа Simple Smile
ето ти линк :
http://calendar.zachatie.org/work/HomePage

# 10
  • Мнения: 295
благодаря, clara.

# 11
  • Мнения: 1 420
Аси, моят календар също беше някаква trial версия и можеше да го ползвам 45 дни, но аз забременях от първия опит, така че той ми свърши работа.   Wink За съжаление, не мога да ти дам линк, защото го изтрих от pc-то вече и не помня как точно го намерих в нета.  Cry Мисля, че този календар в zachatie.org е добър. Преди по него си изчислявах цикъла.

# 12
  • Мнения: 5 317
tsvetentse ,момичетата са ти дали отговор на въпроса.Аз ти пожелавам успех. Peace

Общи условия

Активация на акаунт