Филийки с дупки...

  • 3 320
  • 18
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 403
Ето и една рецепта от мен. Става бързо и е много вкусно  Peace
Режат се филийки,маха се малко от вътрешността на хляба да стане дупка. В тиган се разтапя масло. Взима се филийката, напоява се от едната страна в маслото , обръщаш я от другата и я оставяш, веднага 4укваш едно яйце в дупката. Като стане от едната страна готова , леко се обръща и се оставя, да хване кори4ка и от другата страна. Да не е на много силен котлон, 4е маслото много бързо загаря. Общо-взето трябва бързи4ко да се действа  Laughing Стават страхотни филийки  Peace Жълтъка остава рохкав, 4упиш от филийката и топиш в жълтъка  eat
ето как изглеждат

# 1
  • Пловдив
  • Мнения: 257
Тези филийки съм ги правила.Рецептата чух по ТВ-то от Марта Вачкова мисля,че беше... Thinking
Стават готинки Peace

# 2
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 786
...а в малко прясно мляко ако се накиснат преди пържене, какво ще стане?

# 3
  • Мнения: 1 630
В къщи тази рецепта се знае като яйца затворници  Rolling Eyes

# 4
  • Пловдив
  • Мнения: 257
В къщи тази рецепта се знае като яйца затворници  Rolling Eyes
Joy Страхотно ми звучи hahaha

# 5
  • Мнения: 5 873
Правя същите-каката ги обожава. Grinning

# 6
  • Мнения: 5 873
Само да уточня,че дупките изрязвам с чаша,стават много бързо.

# 7
  • Варна
  • Мнения: 10 781
Интересно е. Вики обича хляб и яйца, да взема да пробвам, може пък да й хареса.  Simple Smile

# 8
  • София
  • Мнения: 10 858
И аз ще пробвам, моята дъщеря обожава яйца на очи - предполагам, че ще хареса и тези. Grinning

# 9
  • Варна
  • Мнения: 10 781
Преди малко направих 3 филии - с бира заминаха.  Joy

# 10
  • Мнения: 1 403
Да и за мезе са готини  Peace
А, направо се у4удвам,4е ги знаете  ooooh! Аз ги нау4их от една македонка, на много хора съм ги казвала, досега не съм попадала на 4овек който да ги знае  newsm62 Единствено в сериала "Приятели" си правеха "филийки с дупки"

# 11
  • Севлиево
  • Мнения: 1 666
Момичета, а не стават ли блажни  newsm78

# 12
  • Мнения: 1 403
Нее  Naughty нестават блажни.

# 13
  • Мнения: 446
Дупчиците ги изрязвам не с чаша, а с формичка - сърце или цвете, импровизирайте на воля.

# 14
a s malko kolbas v qi4icata dali nqma da stane o6te po vkusno??ili tova ve4e e izmenqne na receptata??? xaxaxaxaxax  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт