Kak се справяте с жегите през лятото?

  • 1 966
  • 35
  •   1
Отговори
  • Мнения: 167
Тук е адска жега.40 градуса е от сутринта, Shockedа после става   поне  с 5 отгоре.Не се издаржа.Не знам как сте я караме цяло лято.Детето ми спи на пода на стаята си като риба на сухо CryКак я карате вие?И при  вас ли е така?

# 1
  • Мнения: 5 183
Тук сега е зима, но и лятно време рядко стават големи жеги. Като беше бебе Томи, съм го извеждала всеки ден в двора на сянка да спинка, защото то4но по обяд слънцето така напи4аше неговата стая, 4е не се дишаше там ...

# 2
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
ами при нас стига до 55 , от месец сме с климатик , ина4е сме закрепостени до късно , живеем ве4ер, но 4 г сме били без климатик ,аз бременост съм карала на тези горещини, ами трудно е, на мене се отразява отслабващо, но се глезя сега и не ми се мъ4и навън, да скитам по жегите!пиете вода пове4е и ползвате уреди за разхлаждане и банята или басейна са за предпо4итане!

# 3
  • Германия
  • Мнения: 8 085
Много вода и скатаване под сенките Sunglasses

# 4
  • Мнения: 7 430
Стоим повече време в къщи или отсреща в парка под дебелата сянка до басейнчето Mr. Green
Тук няма такива жеги, но пък е голяма влага и не се диша от нея ooooh!

# 5
  • Мнения: 3 394
свряли сме се в къщи на хлад или щъкаме по разни паркове с езера Whistling

# 6
  • Мнения: 167
Казаха ми за една хватка ако си без климатик.Слага се бутилка с вода са замразне,после се отваря и се слага пред вентилатора да се изпарява Rolling Eyesказват било като климатик WinkПробвали ли сте? Wink

# 7
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
на басейн  Grinning, а у дома - с вентилатор Wink....ама пак не се диша...3атварям пльтно про3орците с щорите и така ограничавам жегата малко.....

# 8
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
Казаха ми за една хватка ако си без климатик.Слага се бутилка с вода са замразне,после се отваря и се слага пред вентилатора да се изпарява Rolling Eyesказват било като климатик WinkПробвали ли сте? Wink

това ще го прилжа днес , пьк да видим какьв ще е ре3ултатьт...благодаря   bouquet

# 9
  • Мнения: 6 167
климатик, от който ми тече носа непрекъснато, а като изляза навън 40 градуса и влага неописуема. контраста е толкова голям, че ми става лошо и нито искам да излизам, нито нищо!
също нестий. имам си и един 'антонио'  Party
тия дни не е толкова топло и може да се излезе по-нормално.

# 10
  • Мнения: 1 465
Ами пръскам бебо с един брумизатор на Evian. Много се кефи. И аз го ползвам. Като изчезне слънцето от терасата пълним му една ваничка с вода и играчки и настава веселба, докато ваната остане полупразна. Иначе и ние имаме вентилатор, и аз съм спуснала щорите, че мен освен горещината ме дразни и светлината. ooooh! като стане 19:30ч често ходим на басейн. Давам му много често да пие вода. В къщи е 30°С и направо се разтапяме от жегата.

# 11
  • Мнения: 847
И при нас е жега-35°-38°....как се справяме  newsm78- ами излизаме само до към 11 на обяд ,след обяд след 18 .
В къщи сме с плътно спуснати щори ,бебо е минимално обле4ен ,а най добре  се справяме -до басейна.. Sunglasses

# 12
  • Мнения: 1 526
И ние сме на климатик, почти през цялото време. Излизаме привечер когато се е разхладило. Тук не става повече от 30-35` но влагата е страшна стига до 90% и от там е целия проблем.

# 13
  • Мнения: 3 478
И ние сме на климатик, почти през цялото време. Излизаме привечер когато се е разхладило. Тук не става повече от 30-35` но влагата е страшна стига до 90% и от там е целия проблем.

И при нас така.

# 14
  • Мнения: 826
Ох,преди малко полу4их heat advisory за нашият район.О4акват Т. да стигнат до 41-42 градуса този следобяд! Rolling EyesВ комбинация с влагата става страшно! #Crazy
Аз съм настрила климатика на 22 и не си показваме носа навън до 8 ве4ерта.

Общи условия

Активация на акаунт