Кога бебето започва да се обръща

  • 3 696
  • 13
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 030
Бебето ми още няма 2,5 месеца, а днес го намерих напречно на леглото. Не знам как се е обърнало в съня си?

# 1
  • Мнения: 46 436
Как се е обърнало? От гръб по корем ли?

# 2
  • Мнения: 1 284
мойто е на три почти и още не се е обърнал но прави опити но засега неуспешни

# 3
  • Мнения: 3 478
Ааа моята беба отдавна ми ги прави тези номера.

# 4
  • Мнения: 1 030
Как се е обърнало? От гръб по корем ли?
не, по ширина на леглото

# 5
  • Мнения: 46 436
Ааа, нормално е, получава се, защото се сгъват и изправят, така се получва изместването  Grinning

# 6
  • Мнения: 495
от петия месец нататък

# 7
  • Мнения: 1 353
Ааа, нормално е, получава се, защото се сгъват и изправят, така се получва изместването  Grinning
да така е Laughing Laughing Laughing

# 8
  • Мнения: 2 804
от петия месец нататък
Може и от малко по-рано при нас беше в края на 4 месец , а сега се търкаля като топка и даже лази по-малко обаче се пробва успешно .

# 9
  • Мнения: 4 621
Яна започна от 3 месец да се обръща от корем по гръп, а след месец и обратно Hug

# 10
  • Варна
  • Мнения: 2 317
Не се е обърнало, а просто се е изместило. И моя по това време започна да се мести по часовниковата стрелка в леглото. Опъва главичката назад, после се свива и така се измества. Той и сега основно спи напреки на леглото.  А иначе започна да се обръща към средата на 5-тия месец. Hug

# 11
  • малкия йеросалим
  • Мнения: 845
кики започна да се обръща и в двете посоки в началото на третия месец.

# 12
  • Мнения: 1 084
Някой бебета започват да се обръщат и в третия месец, но мисля, че "средностатистическото" време е 5 м. Simple Smile) Синът ми се обърна в началото на третия месец (проверих в дневника), с бебка засега сме регистрирали само 2-3 успешни опита, иначе и тя обича да се  измества напречно на леглото. Simple Smile))

# 13
  • в стаята
  • Мнения: 469
Бебето ми още няма 2,5 месеца, а днес го намерих напречно на леглото. Не знам как се е обърнало в съня си?

Моята бебка се завърта така от първия месец  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт