Транспортни връзки в страната

  • 504
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 491
Може ли някой ми прати добър линк за транспортните връзки в страната? Все си мисля, че преди няколко години съм гледала такова нещо в Нетинфо, много добро беше, но не мога да го намеря.
Интересуват ме предимно дневни пътувания по линиите София-Габрово, Габрово-Варна/Добрич, Добрич/Варна-София.
Интересува ме също какво  е натоварването на обществения транспорт през август и трябва ли да се купуват билетите преди деня на пътуване.  newsm78
Благодаря предварително!  bouquet

# 1
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
Общественият транспорт навсякъде има различни правила-във Варна си има продавачки на билети във всеки автобус или тролей
Това е сайтът на БДЖ http://www.bdz.bg/
За междуградските автобуси-има различни фирми: Варна-София знам правят ЕТАП, ех, забравих им имената  Embarassed на другите.
Варна-Пловдив правят фирма Виктория 13 (или някакво друго число).
Добрич - Варна има маршрутки на всеки час-но май тръгват от т.нар Частна автогара във Варна-намира се срещу държавната от другата страна на улицата.
Билети се купуват на място, предварително е по-добре. Сега би трябвало да е лудница, защото всички идват към морето.
Габрово май само през Велико Търново можеш да достигнеш-София-Велико Търново (автобусите за Варна) и оттам някакъв междуградски.
Това от мен  Peace

# 2
# 3
# 4
  • Мнения: 3 491
Благодаря много за линковете! На този етап ми вършат страхотна работа!  newsm51

Общи условия

Активация на акаунт