и аз видях двете чертички!!!!

  • 1 456
  • 23
  •   1
Отговори
  • Мнения: 118
здравейте момичета, искам и аз да се  похваля с три положителни теста за бременност!!!!досега само влизах и четях във форума, но едва сега се осмелих да пиша и да  се похваля с хубавата новина!понеже съм суетна, не съм казала още на никого, само приятелят ми знае. изчаквам 14 ден от закъснението на цикъла ми, за да ме види гинеколог на ехограф, понеже личната ми лекарка ми каза, че по-рано нямало нищо да се види....вие кога казахте на близките си за щастието, което ви се случва?

# 1
  • Мнения: 2 019
4естито и лека бременност pregnant.аз им казах веднага като разбрах

# 2
  • Мнения: 5 140
Честито и леко бременеене!  bouquet

# 3
  • Мнения: 118
благодаря ви, момичета!!!при вас кога бе потвърдена бременността ви от гинеколог, на коя дата от закъснението на цикъла?кога се чува сърдечна дейност?

# 4
  • Мнения: 2 019
5 седмица от последната менструация сарде4ната деиност се видя 8седмица

# 5
  • Мнения: 118
оххх, колко съм нетърпелива...не знам как 6те изчакам до четвъртък.... Laughing

# 6
  • София
  • Мнения: 94
Честито и лека бременност!
И ние споделихме хубавата новина веднага щом разбрахме! preggo
Гинекологът ми беше казал да изчакам седмица закъснение на цикъла и да го посетя - тогава разбрахме със сигурност, че ще си имаме бебе!
Не си спомням кога чухме сърчицето  Embarassed

# 7
  • Мнения: 118
аз все още не смея да се зарадвам както трябва, въпреки, че съм сигурна на 99%, че съм бременна, след 3 положителни теста, закъснение от 10 дни/при положение, че цикълът ми е много точен и редовен/, гърдите ми са много болезнени и ги усещам понаедрели Simple Smile

# 8
  • София
  • Мнения: 630
...понеже съм суетна, не съм казала още на никого, само приятелят ми знае. ...


Честито   bouquet. Ти от радост си взела да бъркаш и  значението на думите Mr. Green. По принцип съм против суеверията, но всеки решава за себе си.

# 9
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 351
Честито   bouquet

# 10
  • София
  • Мнения: 4 273
Честито и от мен! Лека бременност и спокойствие Wink

# 11
  • Мнения: 1 701
Честито и от мен и леко бременеене! Simple Smile   bouquet
Аз пък още не казвам. Simple Smile Знаят само 3-4 човека и той най-близките! Simple Smile

# 12
  • Мнения: 118
wish, nali i ti si v otbora na martenskite mai4eta?poneje az sym ot skoro tuk i ne sym mnogo naqsno s pravilata, no ne e li redno da si otvorim otdelna tema za martenskiq otbor ot bremelinki?

# 13
  • Мнения: 498
Честито  Мила, почакай малко преди да кажеш .... ако щеш и от чисто суеверие Grinning Успех

# 14
  • Мнения: 200
Честито!!!   Hands Clap  Hug
Леко и безпроблемно бременеене!!!    bouquet

Общи условия

Активация на акаунт