Малко ми е спешно. Болест и зъболекар?

  • 791
  • 10
  •   1
Отговори
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Гери е болна, кашля често и носът и е запушен. Т няма, но не изглежда добре.
Утре в 12 ч имаме час за зъболекар, който сме го записали преди време. Да я водя или не? Притесненията са ми доста.....
Хем не ми се ще да отлагам, хем с този запушен нос...пък и без това няма да е приятно изживявае- в това състояние още повече...

Кажете ми вие какво бихте направили?

# 1
  • Мнения: 17 407
Аз бих изчакала да оздравее.

# 2
  • Мнения: 2 732
Ако не я боли много зъбчето по-добре изчакай ,че от къде да диша като и е запушено нослето .

# 3
  • Мнения: 5 500
Аз също, на мен ще ми е неприятно, какво остава за дете.

# 4
  • Мнения: 5 255
Когато съм била неразположена или с хрема, моята стоматоложка ми отлагаше часовете.
Казваше ми да отида, когато оздравея.

# 5
  • Мнения: 1 425
Аз бих изчакала да оздравее.
Аз също Peace

# 6
  • София
  • Мнения: 18 679
Не я води.Като й е пълна устата с вода, лекарство и т.н. - каквото и да й правят, а нослето запушено, от къде ще диша милото Rolling Eyes

# 7
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Съгласна съм с горните мнения.При тези обстоятелства може да получи страх и отвращение от зъболекар за цял живот.

# 8
  • Мнения: 1 017
Има спрейчЕта за временно отпуШване на нослето (зависи колко е голямо детето). Аз бих я завела на зъболекар, ако е спеШно (поне да си каже думата, да сложи лекарство, и т.н.) Но след като сте го записали преди време, сигурно не е така спеШно  newsm78


Късмет и бързо оздравяване   bouquet

# 9
  • Мнения: 6 315
Не бих завела детето  Rolling Eyes. Самата аз не ходя като съм понастинала.  Едно че на мен ми е неприятно и второ - стоматологът все пак си работи от близко разстояние и мога да му лепна нещо.

# 10
  • Мнения: 8 505
И аз бих изчакала да оздравее преди да я заведа.

Общи условия

Активация на акаунт