Как да си прехвърля снимки от телефона на компютъра

  • 3 481
  • 9
  •   1
Отговори
Здрасти.Пробвах с MMS да го пратя на мейла, както правих с предишния ми телефон, но ми изписа, че размерът на файла е твърде голям. Ясно,че трябва да се купи кабел,но друг начин няма ли? И колко струва едно такова нещо горе-долу?

# 1
  • Мнения: 1 451
Вземи си инфраред порт или блу туут адаптър. Това са другите варианти. Блу туут-а е по-бърз от инфра реда.

# 2
  • Мнения: 4 473
Прехвърлям с  Bluetooth - виждам, че цените започват от 35лв Wink

# 3
  • Мнения: X
Ние качваме с инфраред порт,те определено са по-евтиния вариант,но защо си мисля,че има значение и какво ти предлага телефона като опция newsm78

# 4
  • Мнения: 8 505
Вземи си инфраред порт или блу туут адаптър. Това са другите варианти. Блу туут-а е по-бърз от инфра реда.

Освен,че е по-бърз,качеството на прехвърлената информация не се променя,докато с инфраред-а се влошава различно (зависи от качеството на самия порт).В най-добрия случай разлика почти няма.

# 5
  • Мнения: 1 451
Как ще се влошава? Това да не е някакъв аналогов метод за прехвърляне. Мисля, че сериозно се бъркаш в случая. Просто инфрареда е ограничен като скорост, отделно че се иска пряка видимост между устройствата за да се осъществи връзка. При блу-туута мисля, че условието не е задължително.

# 6
  • Мнения: 1 451
Ние качваме с инфраред порт,те определено са по-евтиния вариант,но защо си мисля,че има значение и какво ти предлага телефона като опция newsm78

Не е по-евтино. И инфраред и блу-туут приставките се движат на една цена долу горе. Зависи от марката все пак.

# 7
  • Мнения: 8 505

Факт.Изпитала съм го лично-с прехвърляне на снимки и мелодии.
Бяха ми казали,че се влошава,когато се бях навила да купувам ИР-порт,не повярвах разбира се.Тогава ми предложиха да опитам,за да се убедя.Опитах с 3 различни (на мои приятели)-при двата резултатът се ядваше горе-долу,но разликата се виждаше и с просто око (и ухо).Единият от трите ги прехвърли по-сполучливо,но пак не 1:1.
Затова си купих кабел.

# 8
  • Мнения: 1 451
Това да го видя, няма да го повярвам. Имам си инфраред порт от 6 години и досега не съм имал подобни проблеми. Нито влошаване на качеството, нито каквото и да е. Прехвърляш файл, битчета, цифровизирана информация. Това да не е да записваш касетка на микрофон, че да се влоши качеството. Информацията се прехвърля едно към едно. Ако имаш влошаване на качеството повярвай ми не инфрареда е виновен. Явно има друга причина.

# 9
  • Мнения: 1 364
С кабел

Общи условия

Активация на акаунт