Healthy Start Grow Smart

  • 370
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 412
Момичета   bouquet
Докато си търсех нещо друго...попаднах на тази кампания на американското Министерство на образованието
http://www.ed.gov/parents/earlychild/ready/healthystart/index.html/
 Прегледах набързо само за новороденото, стори ми се доста стегнат и приятен текста  Simple Smile ако прецените, че е полезно, добавете го към библиотеката...извинявам се, ако вече е пускан линка а не съм го видяла  Rolling Eyes

...хм проверих си линка, но нещо не иска да ме пусне в програмата направо  newsm78 става през главната страница  ooooh!

Последна редакция: пн, 17 юли 2006, 09:47 от chandra

# 1
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 785
http://www.ed.gov/parents/earlychild/ready/healthystart/index.html
Намерих го със сърч по 'Healthy start grow smart', после като копирах линка в нов прозорец, ми се отвори без проблем индекса.
Много дълго, бе Rolling Eyes За новородено само е 16 страници... Цяла книга. Жалко, защото е твърде голямо, за да се наеме някой да преведе основните части, които биха интересували майките тук.
Мерси за линка!

# 2
  • Мнения: 412
Благодаря   bouquet

и аз така влязох втория път с търсене  newsm78 но като видях че url е същия, реших, че повредата не е в моя телевизор  Embarassed
Абсолютно преди 4 години бих го превела, като си спомня на каква апокрифна информация за кърменето разчитах  Rolling Eyes Най-вероятно сега е безпредметно, като гледам каква библиотека сте обзавели   bouquet

# 3
  • Мнения: 422
Аз също благодаря за страницата!  bouquet
Прочетох за 6-я месец какво са писали,много полезна информация дават за цялостното развитие на бебето и какво родителите трябва да правят,най-важното беше какво точно трябва да направи педиатъра! Peace

# 4
  • Мнения: 412
даа  Simple Smile на мен ми стана най-мило като видях колко е приятелски сайта на едно държавно учреждение към родителите, аз пак казвам че влезнах по съвсем друг повод и се прехласнах по интересните статии...за учене на английски...всякакви. Ако си влизала в minedu (на нашето МОН) разликата е очебийна...то приветствия на министъра, то дирекции, администрация  ooooh!
извинявам се за off-а   Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт