Как се прави погачата?

  • 527
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 535
Съжалявам ако е обсъждан въпросът, но ми е много скоро събитието, а на пръв опит нищо не изрових с търсачката. Така че ако някой е правил скоро погача, моля да сподели какви са "правилата". Най-вече за хапването ми е проблемът - вярно ли е, че само сладки неща се сервират?

Много благодаря предварително на тези, които споделят виждането си по въпроса    bouquet

# 1
  • София
  • Мнения: 3 360
Да, миличка, но това не е изпит, а дамско събиране- ако искаш да спазиш всички правила, които знаеш- ще стане дявол на магаре, като цяло е дамско парти и се сервират сладки неща, двевойка с двама живи родители трябва да разчупи питката над главата на майката и бебето и да "нарича", едно парче от погачата + парички, които оставят гостите в кърпата се завързват на възел- нито много стегнат, нито много хлабав /за да не бъде нито много ларж, нито много стиснат малкия шушон/ се оставя на високо, гостите трябва да си тръгнат по светло- това е което спазих аз като традиция.
И още нещо- част от моите гостенки бяха с диабет /все пак бяха дами на възраст/ и на отделна маса сервирах солени неща, за да не ги поставям в неудобно положение  Hug

# 2
  • Варна
  • Мнения: 758
И аз така не намирах разни неща навремето Simple Smile Пусни търсачката на "Експертно търсене" и търси не само в заглавията на темите
Има няколко теми в които се обясняват подробности Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт