Търся информация за лекарството Камистат

  • 2 479
  • 20
  •   1
Отговори
  • Мнения: 114
Търся информация за лекарството Камистат newsm78-ако някой може да ми помогне искам да прочета упътването му .Не знам къде обаче да потърся Embarassed

Последна редакция: пн, 17 юли 2006, 11:39 от Рижа Проклетница

# 1
  • Мнения: 1 116
Лайка , лидокаин и тимол съдържа.За никнене на зъбчета е (става и когато ми никнат мъдреците)

# 2
  • Мнения: 114
Лайка , лидокаин и тимол съдържа.За никнене на зъбчета е (става и когато ми никнат мъдреците)
Shocked.Сериозно ли  ooooh!.Казаха ми че става за гъбички и афти в устата???? Thinking

# 3
  • София
  • Мнения: 9 848
Лайка , лидокаин и тимол съдържа.За никнене на зъбчета е (става и когато ми никнат мъдреците)
Shocked.Сериозно ли  ooooh!.Казаха ми че става за гъбички и афти в устата???? Thinking
На моите деца е изписвано за афти в устата.Мисля,че е прекалено силно за зъбоникнене.

# 4
  • Мнения: 1 116
Амиии.Дактарин орал гел и Фунгостатин стават за гъбички и афти в устата.Това е да облекчи болката при никнене на зъби(лидокаин) с леко противовъзпалително действие на екстракта от лайка.Защо да е прекалено силно ? Съставките при другите гелове са същите.

# 5
  • Мнения: 291
Съгласен съм.
Не е силно, даже мисля че е много слабо за лечение на афти.

# 6
  • София
  • Мнения: 9 848
Хитко,не зная всъщност дали е силно,но никога не съм чувала-нито от лекаря ни,нито от някоя майка,да го дава за зъбоникнене.

# 7
  • Мнения: 291
П.П. За гъбички пък изобщо не говорим - ти ги мажеш а на тях им става по-хубаво Laughing

# 8
  • Мнения: 291
Валенце,
не си чувал за Камистад, но сигурно си чувал за Калгел, а то е същото.
Ако искаш ще ти изпратя листовките им да ги сравниш

# 9
  • София
  • Мнения: 9 848
Чувала съм за Камистад,даже съм го ползвала както писах по-горе-за афти на дъщеря ми и за себе си.И за Калгел съм чувала,даже и съм го ползвала при зъбоникнене.Дентинокс също.Благодаря за предложението,но си имам листовките и на трите Grinning.
Намерих листовката,наистина пише,че може да се използва при никнене на зъби при деца.Но е противопоказно при бременност.

# 10
  • Мнения: 114
Валенце,
не си чувал за Камистад, но сигурно си чувал за Калгел, а то е същото.
Ако искаш ще ти изпратя листовките им да ги сравниш
Е хайде не се препирайте , прати ми листовките да прочета щом ги имаш Praynig

# 11
  • Мнения: 114
Чувала съм за Камистад,даже съм го ползвала както писах по-горе-за афти на дъщеря ми и за себе си.

Минаха ли и от него афтите? newsm78.И каква е цената долу горе на лекарството

# 12
  • София
  • Мнения: 9 848
Да,минаха ни и на двете афтите още първия ден.Струва 4,13лв.

# 13
  • Мнения: 291
Валенце,
не си чувал за Камистад, но сигурно си чувал за Калгел, а то е същото.
Ако искаш ще ти изпратя листовките им да ги сравниш
Е хайде не се препирайте , прати ми листовките да прочета щом ги имаш Praynig
Съжалявам ако е звучало като препиране. Не съм искал да засегна никой, а листовките ако искаш пиши един e-mail на който да ти ги пратя че са големи PDF-и, и не съм сигурен, че ще минат през форума.

# 14
  • Мнения: 291
П.П. Във форума отдолу е даден моя e-mail - можеш да го ползваш, ако се притесняваш да публикуваш твоя

Общи условия

Активация на акаунт