Колко е билета за автобуса Пловдив-София?

  • 2 402
  • 13
  •   1
Отговори
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 785
Ми туй йе.

# 1
  • Майничка
  • Мнения: 12 482
До обяд - 9лв.,след обяд - 10лв.(защото превозвачът бил друг, софийски). Информация от края на м.юни.

# 2
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 785
мИрси, Гаргамела! Че ми всяха слухове за 14 лв...

# 3
  • Мнения: 8 450
И преди и следобяд все 10 лв. ми искаха. Laughing

# 4
  • Мнения: 819
Скоро пътувах,10 лв,беше следобяд!

# 5
  • София
  • Мнения: 2 958
Мъжът ми като ходи до Пл преди няколко месеца рано сутринта беше 6лв. Защо не се обадиш на автогарата да попиташ?

# 6
  • Мнения: 377
На мен и сутрин и следобяд все по 10 лв. ми взимат.  Thinking
Май наистина е най-добре да се обадиш, тел. на автогара юг - 626937

# 7
  • Мнения: 10 982
Мъжът ми като ходи до Пл преди няколко месеца рано сутринта беше 6лв. Защо не се обадиш на автогарата да попиташ?
Да, аз също пътувах за 6 лв. в 9 ч. и в 12 ч., но не помня с коя фирма. Най-добре провери на автогарата.

# 8
  • Мнения: 1 150
София - Пловдив - 10 лв.

# 9
  • Мнения: 1 547
Ай стига бре  Crazy 10 лв. си е. Кви са тез сутрешни-следобедно-вечерни тарифи. Превозвачът е Витоша Експрес. Билети се продават от шофьора на автобуса - няма предварителна продажба. И автобусите са много гадни. Особено сега, в жегите, с тия избушени климатици - отврат - все едно в олио си се къпал. Тъй че вземете кърпички да се подмиете.

# 10
  • Мнения: 6 991
Аз пътувам всяка седмица. Билетът е 10 лева и с двата превозвача. И в 9 съм пътувала, и в 12 , никога не са ми взимали 6 лв?? Странно ми се вижда - по-евтино от влака...

# 11
# 12
  • Мнения: 213
На Хеброс бус са доста по-свестни автобуите амамай са само преди обяд и ИМАТ предварителна резервация (в София на автогарата). Витоша нямат.

# 13
  • Мнения: 5 790
Оооо, някой идва до София да си прибере заплащането за кокошката, дето ми я хариза за търговийката със свекървата?
Кажи сега кога ще идваш, да се организирам да се разплатим?  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт