Искам мнения относно: (сестра-кръстница)

  • 3 395
  • 55
  •   1
Отговори
  • Мнения: 426
Ако сестра ми стане кръстница на дъщеря ми. Извинявам се ако темата не е за тук. Тя е човека, който след мен най- много се грижи за дъщеря ми. Когато съм уморена я взима да я гледа. Миналата година я гледа сама почти месец (правехме голям ремонт, а детето беше на 7мес.). Първо на нея казах че съм бременна и много се радваше. Също така само тя знаеше че ще раждам въпросния ден. Въобще много ми помага, че те родителите на съпруга ми не са я гледали колкото сестра ми. И като признание за всичко това сега ми се върти идеята в главата да я помоля тя да е кръстницата. А вие на какво мнение сте? Греша ли?

Последна редакция: пн, 17 юли 2006, 18:40 от Reza

# 1
  • Мнения: 3 089
от християнска гледна точка не мисля, че има проблем. да бъдеш поканен за кръстник, както и за кум, е голяма чест за поканения. и признание също. спред това, което си написала, мисля, че е много подходящо именно сестра ти да бъде кръстница на детето ти.

# 2
  • София
  • Мнения: 480
Защо не! При тези чудесни взаимоотношения помежду ви  newsm10

# 3
  • Мнения: 426
И аз така мисля, но реших да искам мнения, защото отстрани се вижда по друго. А пък и сигурно щ есрещна съпротива, но не от страна на съпругът ми.

# 4
  • София
  • Мнения: 9 850
На двете ми деца е кръстница моята първа братовчедка.Винаги сме били близки с нея,освен това семейството и/родителите и/ ни помогнаха в много труден момент-платиха операцията на дъщеря ни,а ние по-късно им върнахме парите.Това никога няма да го забравя.Да я поканя за кръстница беше най-малкото,което можех да направя!

# 5
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 203
Страхотно решение  newsm10

# 6
  • Мнения: 3 069
Разбира се, че няма проблем Peace

# 7
  • Мнения: 8 505
Да,защо не!

# 8
  • Мнения: 7 474
Решението  е изцяло твое (освен, ако не е проблем в църквата, че ти е сестра newsm78)  . В случая е доста разумно!  Peace

# 9
  • Мнения: 6 155
Няма проблем.  Peace

# 10
  • Мнения: 270
съпругът ми е кръстник на детето на брат си, а сега като кръщаваме малкия, ще поканим неговия брат му за кръстник, така че няма проблем! сестра ти сигурно много ще се зарадва!

# 11
  • Мнения: 426
Благодаря ви!  bouquet

# 12
# 13
  • Мнения: 394
Какво по-хубаво от това?Давай не се чуди. Peace

# 14
  • Мнения: 46 489
Няма проблем  Grinning сестрата на моята майка ми е кръстница  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт