Имам нужда от помощ

  • 1 130
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 182
 Здравейте , аз за пореден път се появявам с проблем Sad
От месеци се тръшкам да направим ремонт в къщи . Сега е още по -належащо , имайки се предвид идващото бебе. Моичкия се помайва , на мен пък ми писна Sad Сега заминава в командировка извън страната, което съвсем ме хвърля в съмнение дали въобще смята да започва с ремонт  Sad((
Както и да е смятам да си го направя сама ( родителското тяло ще ме спонсорира , че аз и заплатата си му давам ) До тук добре , но ми трябва майстор Sad((( А не познавам никой Sad((( За боядисване се оправих , за изолация почти , но дограмата на прозорцияте трябва да се освежи , и да се сменят подовете , а и терасата да се оправи кардинално Sad Абе с една дума не се виждам , бременна да къртя паркет сама ( не че няма да го направя от инат , ама .... ) 
Много ви моля да ми ПОМОГНЕТЕ  Praynig Имам една седмица отпуска само Sad(( Ще съм благодарна за всеки съвет !!!
Благодаря   bouquet

# 1
  • Мнения: 2 220
Изчакай го да се върне. Не е чак толкова спешно. Не вярвам сам да се е пратил в командировка? После някак ще го убедиш, че тези неща трябва да се направят. А ако се случи нещо с бебето, докато се занимаваш с тези ремонти? Мисли за себе си и за децата си!!! Всъщност, как така заплатата той ти я взема?  #Crazy Защо?

# 2
  • София
  • Мнения: 11 703
Недей да предприемаш рисковани стъпки та дори и от инат!Най-важното в момента е бебето ти!!!Опитай се да поговориш с мъжа ти и да му обясниш,че сама мислиш да предприемеш тази стъпка,ако той не се навие!Надявам се съвестта му да заговори!
Хубаво е че родителите ти могат и искат да те спонсорират,но мисля,че е редно и твоичкия да има принос в ремонта,ако не с физическа помощ,то поне с финанси и да не ти прибира заплатата!

# 3
  • Мнения: 274
Ако не беше бременна да се втурваш в такива ремонти. Ма сега недей сама. Момичетата са прави изчакай го и после. И с майстор не е никак лек ремонта. А за подовете трябва да се изнесеш - изпаренията от лаковете прахта при циклене. Не е за бременна жена сама да се занимава с това.

# 4
  • Мнения: 182
Чудесни съвети , момичета , но и да го чакам ефекта ще е 0 Sad Ние си имаме рода , кедето е по - важна Sad Така , че ще го започна , пък до където изкарам . Не мога да живея повече в кочина ( а то жилището на това прилича след  3 години Sad(( Той , че няма да се сети , няма , нали апартамента си е мой Sad((( ....
Така че моля ви , помогнете ми с майстор !!!!

# 5
  • Мнения: 2 863
Ще направиш идеално показно на мъжа си как можеш перфектно да се справиш и сама, след това докато сте женени, едва ли той ще направи ремонт!

# 6
  • Мнения: 274
Как ще сменяш подовете?
Ако ще слагаш ламинат вземи го от някой от големите магазини - монтажа е безплатен, така че майстор няма да ти трябва.
Бояджия до колкото разбрах имаш - той може да ти оправи и  прозорците.
На терасата какво ще и правиш?

# 7
  • Мнения: 2 220
Ще направиш идеално показно на мъжа си как можеш перфектно да се справиш и сама, след това докато сте женени, едва ли той ще направи ремонт!

Точно така е! Пак ще повторя - мисли за себе си!!!
Добре, де, защо той ти взема заплатата? Ти за какво работиш в такъв случай, вместо да си бременееш спокойно? Съвет за майстор не мога да ти дам, но според мен първо ремонтирайте отношенията си и после апартамента...   bouquet

# 8
  • Мнения: 182
Ами как ми я взема ? Ей , така . До голяма степен решението беше мое , тъй като аз получавам 3 пъти по-малко от него , а плащам всички раходи , в това число и жилищен кредит . В крайна сметка все аз излизам прахосника , за това реших да му давам всички пари и да се оправя  #Cussing out
Относно бояджиите , не искат да ми правят дограмата , защото било пипкава работа Sad((
Абе какво да ви кажа момичета , писна ми вече !  #2gunfireИмам чувството , че се боря като прасе с тиква Sad Най - лошото е , че започвам вее да св уморявам , а аз кажа ли веднъж край , краят е за винаги Sad За това гледам да не мисля за това и отстъпвам...

# 9
  • София
  • Мнения: 11 703
Ще направиш идеално показно на мъжа си как можеш перфектно да се справиш и сама, след това докато сте женени, едва ли той ще направи ремонт!
Peace

И аз подкрепям това мнение!Той след като сега ще те остави сама да се оправяш с ремонти след това винаги ще го прави,а и няма да си винаги бременна!

# 10
  • Мнения: 7 384
Той , че няма да се сети , няма , нали апартамента си е мой.....
       Е,мила,и аз тази реплика я слушам и се питам виновни ли са родителите,които са направили апартаменти на дъщерите си.Другото което ми е ясно,че нямаш избор за ремонта - или го правиш,или си живееш в "кочинта".Алтерантива-та са твоите"мама и тате" да поемат ролята на бояджиите за дограмата.До колкото разбрах там ти е най-големия проблем.Аз лично се оправям чудесно и сама с бояджииските работи,но пък не съм била бременна,а за теб не е добре да дишаш изпаренията от боите.
                    Единственият вариант,който ми минава през ума е  да струпаш боите в коридора ,така ,че да не може да минава ,когато се върне и да го поставиш пред свършен факт. Mr. Green
                    Не съм убедена дали ще помогне,но опит пари не струва. Twisted Evil Peace  bouquet

# 11
  • Мнения: 182
[                    Единственият вариант,който ми минава през ума е  да струпаш боите в коридора ,така ,че да не може да минава ,когато се върне и да го поставиш пред свършен факт. Mr. Green
                   
Ха ха ха , искрено ме разсмя  Joy Що се отнася до репликата , аз си знам че имам и други посестрими в същото положение ... Много неприятно , но явно ще си носим кръста , цял живот виновни заради това че сме осигурили покрив над главите им ( или мама и тате , както ти казваш )))Лошото е , че моите са далеч и не могат да ми помогнат с друго , освен с парички Sad((( И аз бих се радвала на морална подкрепа от тях Simple Smile))
Както и да е , благодаря на всички ви за милите думи   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт