проблеми в взаимотношенията и сексуални проблеми

  • 2 932
  • 26
  •   1
Отговори
zdraveite!

с със Съпруга ми се женени от година и половина откакто сме женени имаме проблеми с общуването караме се много често имаме дете на 1год.  3 месеца   още от началото на нашата връзка имаме проблеми в секса ходили сме при др.Бостанджиев
той получава ерекция има полов контакт незнам много съм объркана ве4е се уморих да се боря за половия си живот  от тези проблеми  се прехвърлиха върху мен психически и ве4е нямам желание да правя секс с него?

# 1
  • Мнения: 1 680
Не разбрах какъв е сексуалният проблем? Бостанджиев не помогна ли?

# 2
  • Мнения: 174
Не разбрах какъв е сексуалният проблем? Бостанджиев не помогна ли?
newsm78

# 3
  • Мнения: 483
Какъвто и да е проблема трябва да го решиш. Не разбрах какъв е..., но разбирам, че това те огорчава и май си се предала. Нормално е да имаш нужда от секс. Сигурно е много трудно да вземеш крайно решение, като например раздяла или развод защото имате детенце и разбира се секса не е най-важното нещо, но не бива да живееш с някого от съжаление. Помисли дали си заслужава и направи равносметка дали за сметка на секса, което въпреки, че не е най-важно все пак е и доста важно, можеш да живееш с този човек, дава ли ти той други по-важни и стойностни неща заради, които да си заслужава компромиса - уважение, сигурност, морална и финансова помощ и т.н. Сигурно е трудно, но помисли Решения има. Не знам дали не го написах много объркано, дали ще ме разбереш.
Дали той би постъпил коректно, ако проблема идваше от теб или веднага би си намерил любовница и би те изритал от живота си. Мъжете дори и понякога да са много свестни, все пак са мъже и често не постъпват благородно.
Дано ти помогна. Успех.   bouquet

# 4
  • Мнения: 494
zdraveite!

с със Съпруга ми се женени от година и половина откакто сме женени имаме проблеми с общуването караме се много често имаме дете на 1год.  3 месеца   още от началото на нашата връзка имаме проблеми в секса ходили сме при др.Бостанджиев
той получава ерекция има полов контакт незнам много съм объркана ве4е се уморих да се боря за половия си живот  от тези проблеми  се прехвърлиха върху мен психически и ве4е нямам желание да правя секс с него?




Какав е по точно проблема ,че нещо не загрявам? newsm12

# 5
  • София
  • Мнения: 5 289
Разбирам,че си объркана,но ако искаш някакъв адекватен съвет от нас по добре обясни проблема си защото с това"получава ерекция има полов контакт",проблема всъщност го няма.

# 6
  • Мнения: 94
Моля, помогнете и на мен! С мъжа ми сме женени от 3г., имаме дете на 2г.6м. От около 2 години нямам желание за секс. преди все пак се появяваше понякога, а сега никакво го няма. обичам мъжа си и се измъчвам така. Иначе нямаме някакви сериозни проблеми и когато правим секс (старая се да не му отказвам често, макар да знам, че това ми вреди повече), почти винаги стигам до оргазъм, той наистина се старае много. Какво да правя?

# 7
  • София
  • Мнения: 3 390
Ами аз бих направила анализ защо нямам желание-уморена ли съм, нямам настроение ли, не ме предразполага мъжа ми ли...Явно че секса с него ти харесва щом стигаш до оргазъм.

# 8
  • София
  • Мнения: 166
аз пък разбирам защо нямам желание за секс /когато нямам/, но той не ме разбира и се сърди много сериозно:(

# 9
  • Мнения: 3 715
Аз съвсем се обърках. Мъжът на едната има  ерекция и има полов контакт и има проблем, другата няма желание за секс, пък в крайна сметка нещата се получават и има оргазъм и пак има проблем. Не мога да ви схвана проблемите, момичета.

# 10
  • Елин Пелин
  • Мнения: 209
Аз нищо не разбрах smile3516

# 11
  • София
  • Мнения: 478
Аз съвсем се обърках. Мъжът на едната има  ерекция и има полов контакт и има проблем, другата няма желание за секс, пък в крайна сметка нещата се получават и има оргазъм и пак има проблем. Не мога да ви схвана проблемите, момичета.

Първото момиче говореше за проблем също във взаимоотношенията, че се карат често, разбираемо е тогава да не й се прави секс с него след скандал. Но за самия сексуален проблем и аз не разбрах какъв е.

А относно нежеланието за секс, малко ми е странно да не искаш ако наистина стигаш до оргазъм - та затова си мисля, наистина ли стигаш до кулминацията? Къде е проблемът всъщност?

# 12
  • Мнения: 3 248
Thinking newsm78

Да не би ти да не изпитваш удоволствие от секса с него?! Щом той получава ерекция, пък и има и полов акт?! #Crazy

# 13
  • Мнения: 5 313
Авторката на темата няма ли да се включи да разясни нещата. newsm78

# 14
  • София
  • Мнения: 478
Ц... май нито едната няма да се включи   Thinking

Общи условия

Активация на акаунт