Марка залъгалки.

  • 2 388
  • 56
  •   1
Отговори
  • Марс
  • Мнения: 439
Моля, Ви кажете ми хубава марка залъгалки за новородено. Защото в крайна сметка ше се ориентирам по цените /колко по-скъпо толкоз по-хубаво/  Thinking

# 1
  • Мнения: 1 544
нук и чико  Peace

# 2
  • Мнения: 3 216
Авент и Нук

# 3
# 4
# 5
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Според мен най- добри са тези, направени изцяло от каучук......не са много красиви, но не нараняват нежната кожа около устичката....освен това могат да се дъвчат от всякъде....Чико имат такива

# 6
  • Марс
  • Мнения: 439
Аз днес гледах на Аvent за през деня и нощта и ми беше много интерестно каква функция върши тази за през нощта. Много ги харесах на външен вид, но само толкоз затова и търся компетентно мнение Simple Smile

# 7
  • Мнения: 1 101
Силиконовите залъгалки на Chicco  newsm10

# 8
  • Мнения: 63
Според мен силиконовите са по добри, каучука започва да лепне и мирише, като марки аз ползвам на Нуби, Нук са с много удобна форма и Авент са додри.

# 9
  • Мнения: 111

Каучуковите на чико! Joy

# 10
  • София
  • Мнения: 4 572
Аз ползвам каучукова на Авент, нощна(дръжката й свети 1-2 часа през нощта), за да не я губя в леглото. От 0-3 мес., че по-големите ни запушват носа. Пробвам на Чико(изцяло каучук), но й беше тежка. ВЕрно, че каучукът започва да лепне през 2 месеца, но това ми напомня, че трябва да я сменя.

# 11
  • Мнения: 962
Направените от каучук  Peace-нук  Peace

# 12
  • София
  • Мнения: 5 079
Има вероятност колкото и да е скъпа и хубава залъгалката бебчо да не я иска изобщо!Питай ме ти мене за това... Crazy Crazy Crazy Сменили сме всичко що има на бг пазар - не и не! Плюе като камилче! #Crazy

# 13
  • Варна
  • Мнения: 2 317
Направените от каучук  Peace-нук  Peace
Peace Сина ми не хареса AVENT.

# 14

Общи условия

Активация на акаунт