Холандски съд одобри “педофилска” политическа партия

  • 3 249
  • 70
  •   1
Отговори
  • Мнения: 13 512
17 юли 2006 | 16:29 | Агенция "Фокус"

Амстердам. Холандски съд одобри съществуването на политическа партия, чиято цел е да понижи минималната възраст на разрешените сексуални контакти от 16 на 12-години, съобщава електронното издание на британския ежедневник “Гардиън”.
Според становището на съда, гласоподавателите са тези, които оценяват правото на съществуване на политическите партии, като според мнението на съдията по делото, партията “Братска любов, свобода и разнообразие” не е извършила престъпление, а просто иска промяна в закона.
За момента партията се състои от трима души, единият от които е бил обвинен в сексуален тормоз на 11-годишно момче през 1987 г. След като миналото му станало известно преди месец, той бил изгонен от парка за каравани, където живеел, коментира “Гардиън”.
Предполага се, че партията няма да спечели място в парламента, защото са нужни около 60 000 вота, а по предварителни изчисления, тя няма да събере и хиляда. За да участва в изборите на 22 ноември, партията трябва да събере поне 30 члена, което ще е трудно, защото педофилите държат на своята анонимност, коментира “Гардиън”.

Накъде отива светът?

Последна редакция: пн, 17 юли 2006, 16:51 от eve-nadine

# 1
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Доколкото си спомням от новините, съдът не е дал разрешение... newsm78, а и имаше силен обществен отзвук (отрицателен).

# 2
  • Мнения: 13 512
И аз такива спомени имам, но това е явно нова информация

# 3
  • София
  • Мнения: 2 828
За момента партията се състои от трима души........
Предполага се, че партията няма да спечели място в парламента, защото са нужни около 60 000 вота, а по предварителни изчисления, тя няма да събере и хиляда.
е, къв е извода... според мен са преценили, че реална заплаха да влязат в парламента и да направят нещо по-напред няма - така,че просто са ги оставили да "бъдат избити с камъни" от морала на средностатистическия холандец... що се косите тогава.. те са си направили сметката хората... Flutter

# 4
  • Мнения: 13 512
За момента партията се състои от трима души........
Предполага се, че партията няма да спечели място в парламента, защото са нужни около 60 000 вота, а по предварителни изчисления, тя няма да събере и хиляда.
е, къв е извода... според мен са преценили, че реална заплаха да влязат в парламента и да направят нещо по-напред няма - така,че просто са ги оставили да "бъдат избити с камъни" от морала на средностатистическия холандец... що се косите тогава.. те са си направили сметката хората... Flutter

Ами не е ли за косене? Аз,доколкото знам- в Белгия и Холандия педофилията е широко разпространена.Факта дори, че е помислено за създаване на партия с такива искания .. newsm78...

# 5
  • Мнения: 495
нямам думи просто
ако съм съдия - педофилите доживот в кауша

# 6
  • Мнения: 4 806
и кастрация...

# 7
  • Мнения: 490
Ами освен партия да вземат и да ги канонизират, ебати .... #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 8
  • Мнения: 7 186
Тия холандци не мога да ги разбера, то бива свобода, ама чак пък толкова! Sick
Дори и само искането на тази "партия" е абсурдно и не подлежи на разглеждане. Сексуален живот на 12, баси! Sick
Ако зависи от мен всички педофили ще ги затворя в концентрационен лагер, д- р Менгеле ще им се види ангел! Twisted Evil

# 9
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
В Холандия хората са демократични.
Затова се ходи на избори...ако не искаш такава партия - отиваш и гласуваш за някой друг.
Ако не ти пука - стоиш си у вас.

Толкова е просто...само трябва да кажеш какво искаш....

# 10
  • Мнения: 4 806
никак не намирам за демократично да се позволи да се пропагандира от позицията на политическа партия педофилството.

Хората не са равни. Най-вече по интелектуални и духовни възможности. Така се смъква летвата на това, кое е нормално, а кое не. Политическата партия е институция, която е призвана точно към това - да пропагандира, а после да оживява определени идеи. Тия пичове ще си останат с пропагандата. Обаче, няколко, един, двама, стотина, хиляда, ще чуят какво приказват ония и ще си рекат, че това с 12 годишните е позволено. Не бих искала някой на тоя свят да си мисли, че е нормално да иска секс от 12 годишната ми дъщеря. Никаква демокрация не е това. Нито е от народа, нито е за народа. Това си е гавра с демократизма.

# 11
  • Мнения: 495
точно, това няма нищо общо с демокрацията
ако са овчедушни, това е друг въпрос

# 12
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Не ги мислете холандците...дайте нас си да оправим.
Тук и без партия 12 годишните си правят секс и това не е тайна за никого.

А за общество като холандското можем само да си мечтем...още дълго.

# 13
  • Мнения: 495
ами виж само темата "пука ли ви" и какво повече да говорим.......
аз лично каквото мога, правя, не се преструвам, че нещо не съществува, само защото не ми харесва

# 14
  • Мнения: 4 806
когато се е градяло холадското общество, за подобни мисли са горяли на клада Simple Smile При пълен демократизъм - едва ли е имало и един човек на площада, който да е бил против ...

и не е, като да не ни касае. Защото, постиженията на холандското общество, придават авторитетност на всички подобни идиотии. Като нищо, през някоя много нездрава глава ще мине самотната мисъл: "...готините холадци много "фешън" го раздават, и аз искам като тях, а защо и аз да не мога да си мисля за 12-годишни?".

Общи условия

Активация на акаунт