отказва манджи

  • 575
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 429
от около месец не ще нито пюрета, нито готвено. Понеже  сме с алергия и и без това е с ограничено меню, кара само на АМ и каши. Много се притеснявам с това неядене, плюе, реве и не ще. Не знам какво да го правя. Лекарката каза , че може да е то зъби..... ама цял месец .
Дайте идеи

# 1
  • София
  • Мнения: 663
миналия месец и при нас бе същото положение - от зъбките е. може да продължи докато избие зъбчето

# 2
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 051
А как се движи с наддаването на тегло? Какви ви бяха изследванията на годинка- по- точно хемоглобинът? Ако всичко е в границите на нормалното- не се тревожи. Плодове и зеленчуци не са ли му позволени и не ги ли обича?

# 3
  • Мнения: 429
 не е надал и грам, но иначе всичко е в норма. От плодовете хапва банан и диня, друго не ще,  а зеленчуци изобщо. реве че е гладен, ама ме води към млякото и друго не ще.  #Crazy
само ако пробвам с манджа или пюре и надава кански рев

# 4
  • Бургас
  • Мнения: 404
Моята беба също напоследък не иска пюрета, иначе мляко пие и каши хапва. А преди изяждаше па 180-200 гр. и питаше за още. Отдавам го на жегите. Преди месец пак ми отказа всичко освен млякото за около седмица /когато беше много горещо/. Мисля , че щом пие мляко страшно няма, дано и при вас да е временно и скоро да прояде!

# 5
  • Мнения: 4 406
не че те плаша, имахме същия случай от 9 медсеца до 1 год 2 мес.
само мляко и царевични пръчици Бестини с лешник. отстъпих на това желание с надеждата че все някоя калория вкарва с тях. тати купуваше цели чували.
аз продължавах да предлагам манджи и когато му омръзна да хрупа, прояде нормална храна

# 6
  • Мнения: 6 472
Ще мине. В някакъв момент.... Grinning Спокойствие и само спокойствие, друго не знам какво да ти кажа. Предлагай, пък на него все някога ще му писне млякото и кашата и ще прояде и манджа. Друго не виждам какво можеш да направиш. Всъщност като се замисля това май е по- добрия вариант, защото мойта кифла от около 3 седмици категорично отказва мляко под каквато и да била форма, с каквото и да било и където и да било. Пюретата и манджите си ги яде, но на практика мляко в момента не поема никакво Sad

# 7
  • Мнения: 649
ще използвам темата да попитам и аз- мъникът отказва да яде манджа, но само ако е домашно сготвена  Twisted Evil иска само готови пюрета... Имате ли някаква идея как да го привикна да хапва и домашни манджи? Яде само 2-3 лъжички и не иска повече, а от готовите си изяжда 200мл  newsm78

# 8
  • Мнения: 4 668
ще използвам темата да попитам и аз- мъникът отказва да яде манджа, но само ако е домашно сготвена  Twisted Evil иска само готови пюрета... Имате ли някаква идея как да го привикна да хапва и домашни манджи? Яде само 2-3 лъжички и не иска повече, а от готовите си изяжда 200мл  newsm78
Аааа , нашите бебета са се наговорили явно ... Sad
Същата работа е и при нас - нито сготвено в къщи иска , а за кухнята да не говорим . Пюретата и кашите си ги яде , но като предложа манджичка блъска лъжицата и почва да ми се кара  Close
Последният хит е , че отива до хладилника , пипа го и крещи АМ-АМ-АМ.
Та така , караме си на шунка , кашкавал , кроасани без пълнеж , плодове , добре че поне АМ си пие !
Не знам период ли е ...така ли ще си е занапред ...

# 9
  • Мнения: 649
Последният хит е , че отива до хладилника , пипа го и крещи АМ-АМ-АМ.

 Mr. Green  Mr. Green  Mr. Green Това ме разби... добре, че моят още не е проговорил, че сигурно ще ме води до шкафа и ще вика "Хип"...много скъпо взе да ми излиза....

# 10
  • Мнения: 4 668
А , това за ХИП-а ясно , само тях ги уважаваме ... не е отказвал до сега , ама на мен ми се искаше да попрестанем с тези пюрета .
За соковете да не говорим  Rolling Eyes Как ги познава кои са Хип и кои не , просто не знам ...

Общи условия

Активация на акаунт