Бейбифон с камера??????

  • 1 037
  • 10
  •   1
Отговори
  • Sofia
  • Мнения: 849
Някой ползвал ли е бейбифон с камера? От търсачката намерих 2-3   мнения за бейбифон на ТСМ, даже някъде пишеше че можел да се свърже с компа или ТВ. newsm78 Това звучи добре Laughing, но ме интересува мнението и на други мами ползвали  бейбифон с камера - дали си заслужава.

# 1
  • Мнения: 7 837
Аз ползвах 1 година и съм страшно доволна, особено за по-голям апартамент или къща, си е облекчение. Не сме пробвали да го вържем към компютъра, защото монитора на бейбифона, ни беше достатъчен.

# 2
  • Мнения: 509
Аз имам на JANE с камера.Много сам доволна.И дори и сега още го ползвам, защото детето ми спи ве4е сама в стаята си и с него съм много спокойна.

# 3
  • Мнения: 1 544
И аз ползвам с камера и също съм много доволна защото бебока ми е много шугав и се върти много докато спи и ако няма камера сигурно на всяко завъртане щях да тичам да го гледам а така ходя само ако наистина има нужда.Ползвам го не само докато спи ами и когато си играе че той има навика да се завива през глава и разни други такива щуротий. Определено съм по спокойна като го виждам.

# 4
  • София
  • Мнения: 8 275
Някой ползвал ли е бейбифон с камера? От търсачката намерих 2-3   мнения за бейбифон на ТСМ, даже някъде пишеше че можел да се свърже с компа или ТВ. newsm78 Това звучи добре Laughing, но ме интересува мнението и на други мами ползвали  бейбифон с камера - дали си заслужава.

да в Мосю Брилолаж ги има около 25 лв. черно бели и около 40 лв. цветни(има и зук).
"-": опъваш кабели и е неподвижна с-ма
"+": ефтино Simple Smile

# 5
  • Мнения: 5 228
Аз нямам такъв бейбифон, но мисля, че е много полезен уред. Особено ако живееш в голямо жилище, ще си спестиш разкарването през 5 минути, особено в началото.

# 6
  • Sofia
  • Мнения: 849
Вчера гледах тези на ТСМ и има изход за AV. Свърдва ли ли сте го с телевизора и как се вижда. Ние имаме телевизор в спалнята и ще ми е по удобно за през ноща да гсвържа с него, още повече съм недоскив.

# 7
  • гр.Банкя
  • Мнения: 287
аз имам ТСМ-ския и съм супер доволна,понеже живеем в къща,е много удобно не само да търча през две минути,незнам дали става да се включва към ТВ,но горещо го препоръчвам.

# 8
  • Sofia
  • Мнения: 849
Аз имам на JANE с камера.Много сам доволна.И дори и сега още го ползвам, защото детето ми спи ве4е сама в стаята си и с него съм много спокойна.
Случайно да знаеш от къде в България може да се купи бейбифон на  JANE?

# 9
  • София
  • Мнения: 2 967
Аз доклкото знам в Метро се продават - камера с телевизорче /много малко/ и е супер евтино, към 40-50 лв.

# 10
  • Мнения: 120
вместо да си купуваш бейбифон с камера можете да направите нещо друго.казвам ти го от личен опит. изпробвано е вече 1год. мъжът ми купи малка видео камера от метро за около 22лв беше.продаваха ги на щанда за фотоапарати и телефони. тъй като е много мъничка колкото кибритена кутия и направи една стойка и си я закрепихме на креватчето на малката. Купихме и 2бр.сендери от ТСМ .единия сендер в детската , другия се слага до телевизора.така хем имаш звук, хем картина като влючиш на TV|AV канала.много съм доволна.

Общи условия

Активация на акаунт